בהפועל באר שבע יצאו אמש (שבת) מאצטדיון טדי בתחושה של אכזבה מה-1:1 מול בית"ר ירושלים במחזור הראשון של משחקי הפלייאוף. לאחר השבועות הסוערים שעברו על הקבוצה עם העזיבה של אלונה ברקת, מינוי הנאמן, מו"מ לא פשוט לקיצוץ השכר של העונה ומגעים שחלקם צלחו וחלקם עדיין בעיצומם לגבי העונה הבאה, בב"ש היו מרוצים מהגישה של השחקנים ומהיכולת שהציגו.

בקבוצה אמרו: "היה לנו משחק טוב, חבל שלא ניצחנו, אבל הגישה והיכולת מעודדים". עוד הוסיפו: "לא פשוט לעבור מה שעברנו ועוד חווים ועדיין לשדר עוצמות. חבל, היו לנו מלא החמצות, היינו יותר טובים לפרקים גדולים". 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משחק בית: אלון חרזי נגד ניר קלינגר

בתוך כך, בקבוצה פרגנו למאמן יוסי אבוקסיס שידע להעמיד אותה נכון מבחינה מנטלית ומקצועית עם כל הקשיים שהיא עברה. התחושה בקרב כולם במועדון היא שהקבוצה הייתה צריכה לצאת עם ניצחון: "נראינו טובים וחזקים, הגיע לנו לנצח. העיקר היכולת שהצגנו", התנחמו בכך האדומים.

בבירת הנגב גם היו מעודדים מהעובדה שהחלוץ בן שהר שהתאמן אולי אימון וחצי עם פציעת המתיחה בשריר הארבע ראשי, שיחק סך הכול 33 דקות עם תוספת הזמן, ונראה לא רע, ולא כאחד שלא התאמן ועבר פציעה. בב”ש בונים על שהר לקראת חצי גמר גביע המדינה בשבוע הבא, כאשר רוצים לסיים את העונה עם תואר. 

בן שהר נוגח (דוברות הפועל באר שבע)בן שהר נוגח (דוברות הפועל באר שבע)