הפועל באר שבע הביסה היום (רביעי) אחדות את קבוצת הנוער של המועדון 0:4, במשחק שנועד בעיקר להריץ את הקשר הפורטוגלי דויד סימאו ואת לואי טאהא. הראשון זקוק לכמה שיותר דקות משחק כדי להיכנס לכושר ואילו הבלם חוזר בהדרגה לאחר חודש ללא פעילות בגלל השיתוק העצב בפניו. 

במפגש שחולק לשתי מחציות באורך של 30 דקות כל אחת, בלטה הקבוצה הבוגרת כמעט לכל אורך המשחק. רמזי ספורי שמועמד להחליף את ז’וסוואה נגד הפועל כפר סבא, בלט עם צמד שערים (36, 51), ניב זריהן וז’וסוואה הוסיפו אחד כל אחד. נייג'ל האסלביינק שנגרע מן הסגל במשחק האחרון בשל סיבות אישיות במולדתו, כיכב גם כן עם שני בישולים.  

דוד סימאו עם הכדור (מרטין גוטדאמק)דוד סימאו עם הכדור (מרטין גוטדאמק)

סימאו, שתופקד כקשר אחורי, גילה יכולת טובה בעיקר בניהול המשחק ופתיחתו מחוליית ההגנה לשחקני הקישור. בקבוצה מבינים כי יצטרכו להריץ עוד יותר את הפורטוגלי כדי שזה יוכל לסייע לפחות בפלייאוף העליון ולא מן הנמנע שבראשון הוא יקבל דקות ראשונות במדי באר שבע.  

דוד סימאו ואליניב ברדה (מרטין גוטדאמק)דוד סימאו ואליניב ברדה (מרטין גוטדאמק)

ההרכב הפותח של הקבוצה הבוגרת: ירדן קרישטול (עידן קוסקאס), אור דדיה (נוי חדד), שיר צדק (עידו כהן), לואי טאהא, אורן ביטון (שון גולדברג), דוד סימאו, נאור סבג, רמזי ספורי, נייג'ל האסלביינק, ניב זריהן (ז'וסוואה), קייס גאנם.

ההרכב הפותח של קבוצת הנוער: רון ויצמן, ירין אברהם, בר מלול, שליו אביטן, רואי סאלם, אוהד לביא, גלי ניר, לידור אבשלום, דניאל איבגי, רון יוסף, עבדאללה אבו עאבד.  

נאור סבג במרכז (מרטין גוטדאמק)נאור סבג במרכז (מרטין גוטדאמק)
יוסי אבוקסיס (מרטין גוטדאמק)יוסי אבוקסיס (מרטין גוטדאמק)
ז'וסוואה וקייס גאנם חוגגים (מרטין גוטדאמק)ז'וסוואה וקייס גאנם חוגגים (מרטין גוטדאמק)
קייס גאנם (מרטין גוטדאמק)קייס גאנם (מרטין גוטדאמק)