הפועל באר שבע הודיעה היום (ראשון) ששיר צדק, בלם הקבוצה שהצטרף למועדון מבירת הנגב בקיץ 2015, ימשיך את ההתקשרות עם המועדון האדום מבירת הנגב עד לתום עונת 2021/22: "השחקן הסכים להפחית מחצית משכרו".

בהודעת ב”ש נכתב: “אנו שמחים להודיע כי בלם הקבוצה, שיר צדק סיכם את תנאיו במועדון לשנתיים הבאות. הסיכום התאפשר לאחר ששיר הסכים להפחתה של כמחצית משכרו ובכך נסללה הדרך להארכת ההסכם עד תום עונת 2021/22. שיר צדק הגיע לקבוצה מעירוני קריית שמונה בקיץ 2015”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בשערים הנהדרים של וייסמן באימון

“כבר בעונה הראשונה להצטרפותו הוא זכה עם הקבוצה באליפות לאחר 40 שנה. מאז, היה חלק משמעותי בזכיית הקבוצה בתארים נוספים, המצטרפים לתארים מתקופתו בקריית שמונה. הוא הוביל את הקבוצה במשך חמש שנים והפך לדמות אהובה בקרב אוהדי הקבוצה”.

בנושא אחר, התגלו ליקויים בגג באצטדיון טוטו-טרנר שעל פי מנהל האצטדיון ייפתרו עד משחק הבית ב-6.6 מול הפועל ת”א (מתארחים בשני המשחקים הראשונים בפלייאוף). בקבוצה מקווים כמובן שלא יצטרכו להעתיק את המשחקים, אך בהמשך השבוע יעלו לגג כדי לדעת יותר לעומק את חומרת הבעיה ולפתור אותה עד למשחק מול האדומים מתל אביב.

התפאורה בטוטו טרנר (איציק בלניצקי)התפאורה בטוטו טרנר (איציק בלניצקי)

נחזור לבלם שהאריך חוזה ואמר: "מהרגע הראשון אתם, אוהדי הקבוצה, תמכתם בי והרעפתם עליי אהבה מכל עבר. הכוח שאתם מעניקים לקבוצה ככלל ולכל שחקן בפרט מעצים אותנו ונותן לנו את התשוקה להמשיך במה שאנו עושים. אני שמח להמשיך בדרך שלי פה ומצפה לרגעים שנשחק בטרנר כשכולכם שוב איתנו. תקופת הקורונה שקטעה את שגרת הכדורגל הייתה קשה לכולנו ואני מקווה שנחזור במהרה לשמח אתכם".

מנכ"ל המועדון, אסי רחמים, הוסיף: "אני שמח ששיר ממשיך איתנו גם בשנתיים הקרובות. הסיכום עם שיר, שחקן דומיננטי ומשמעותי בקבוצה מקדם אותנו צעד נוסף לעבר שמירה על סגל שחקנים איכותי גם בשנים הבאות".

שיר צדק (עמרי שטיין)שיר צדק (עמרי שטיין)

כזכור, בספטמבר 2017 הודיעה הבעלים לשעבר, אלונה ברקת, שצדק השתמש בחומר אסור ולכן הושעה, כאשר לא היה שותף לזכייה השלישית ברציפות של הקבוצה באליפות המדינה. בשנתיים שלאחר מכן הבלם התקשה לקבל את הקרדיט כמו בעבר ואף היה בין המנודים של הקבוצה כאשר התאמן לבדו. אולם, לאחר הפרידה מברק בכר, צדק החל לקבל יותר ויותר קרדיט תחת יוסי אבוקסיס עד לעצירת הליגה עם מגפת הקורונה.