ביש מזל להפועל באר שבע וחנן ממן. הקשר, שהיה קרוב מאוד לחזרה למגרשים, סובב את הקרסול באימון הערב (שני) מה שעלול להאריך את משך היעדרותו. כזכור, הקשר נעדר מתחילת העונה בעקבות מתיחה חזקה במפשעה ממנה התקשה להתאושש. בבאר שבע תלו לא מעט תקוות בקשר וכעת יצטרכו להמתין לחזרתו עוד תקופה מסוימת.

בתוך כך, במועדון קיימת דריכות לקראת משחק הגומלין ביום חמישי הקרוב (20:30) נגד נורשפינג במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית. השבדים ניצחו בליגה 0:2 את אלפסבורג, משערים שנכבש דרך כדור חוזר מההגנה (כפי שכבש סמה במשחק הראשון) ומצב נייח, כשבמשחק הראשון מול ב"ש אפשר היה להבחין בשיטתיות שבה נורשפינג משחקת כדי לנצל את שחקניה הגבוהים על חשבון הקבוצה היריבה. "אסור לחשוב ששער החוץ שכבשנו שם אותנו בשלב הבא, זאת קבוצה שיכולה להבקיע מכל מצב נייח", אמרו במועדון.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האם מכבי וב״ש יגיעו לפלייאוף האירופית?

את האימונים במהלך השבוע ינצלו בבאר שבע לחדד את העבודה על מצבים נייחים, אבל להבדיל מהמשחק הראשון שבו פתח חוסה אנחל קאריו כדי לאזן את יתרון הגובה של השבדים, ברק בכר יעלה בחלק התקפי יצירתי יותר בדמות הקוסטה ריקני ג'ימי מרין שיחזור להרכב הראשון. כמו כן, בקבוצה ינסה לחדד עד כמה שניתן את שחקני החלק ההתקפי בכך שיערכו אימוני התקפה מיוחדים, "אם היינו יותר חדים במהלך האחרון, יכולנו להגיע במצב טוב יותר, באירופה ניצול מצבים זה שם המשחק", אמרו בקבוצה.  

הבלם הפורטוגלי מיגל ויטור, שהחמיץ את המשחק הראשון בשבדיה בשל זעזוע המוח הקל שספג במשחק הגומלין בקזחסטן נגד קייראט, אמנם חש טוב יותר והודיע לצוות הרפואי שהוא לא מתכוון להחמיץ את יום חמישי, אך בכל זאת, מאחר וטרם החלים לחלוטין מזעזוע המוח שספג, הוחלט על ידי הצוות הרפואי על מנוחה של כשבוע נוסף.

מיגל ויטור ואסאולה (חגי מיכאלי)מיגל ויטור ואסאולה (חגי מיכאלי)

כאשר נודע לאוהדי הקבוצה שזהות היריבה בחצי גמר גביע הטוטו היא בית"ר ירושלים, האדומים הגיבו בזעם ברשתות החברתיות על כך שהמשחק יתקיים באצטדיון טדי, מה שיהווה יתרון ביתיות מובהק עבור הצהובים שחורים. "מה ההגיון שעומד מאחורי ההחלטה הזו? למה לא מקיימים את המשחק הזה באצטדיון נייטרלי שבו אף אחת מהקבוצות לא זוכה לקבל יתרון?" שיתף אחד האוהדים. 

אגב, במנהלת הבהירו כי העניין נקבע מבעוד מועד כאשר הקבוצות שהעפילו משלב הבתים של גביע הטוטו יארחו את מפגשי חצי הגמר. במקביל, חצי הגמר של המפעל, אליו ב”ש העפילה לאחר שניצחה 0:1 את מכבי חיפה ב-9 שחקנים, עשוי להיות "תקוע" במיוחד לחניכיו של ברק בכר במידה ויצליחו לעבור את השבדים ביום חמישי.