הפועל באר שבע תחזור לפעילות ביום ראשון הקרוב נגד מ.ס אשדוד באצטדיון הי”א ב-20:15. הקבוצה של ברק בכר, שבמהלך פגרת הנבחרות קיימה משחק מול מ.ס דימונה וניצחה 1:4, מוליכה כעת את הטבלה בליגת העל ותקווה לשמור על כך גם בסיום המחזור הקרוב. המאמן דיבר במסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות מול הקבוצה מעיר הנמל, יחד עם בן שהר.

ברק בכר אמר: "לכל קבוצה יש באצטדיון הזה חיים קשים. גם כשלקחנו אליפויות התקשינו שם מאוד. שנה שעברה הפסדנו שם 1:0 גם במחזור שלישי במשחק מאוד כואב, ככה שאנחנו יודעים שמדובר במגרש ביתי וקבוצה שהתחילה טוב את העונה עם שחקנים מוכשרים, משחק קל לא יהיה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: הולכים לקראת משחק קשה ולא קל

תזמון מועד הפגרה, דווקא לאחר ניצחון ליגה ראשון: "אני חושב שדווקא הפגרה כן באה לנו בטוב כי היינו תחת עומסים גדולים. התחלנו את העונה מאוד מוקדם היו הרבה משחקים ומסעות וזה היה מתיש. ראו כבר במשחקים האחרונים גם נגד פיינורד ואפילו חדרה אז הפגרה באה טוב. יש לנו סגל כמעט מלא ואנחנו באים באנרגיות טובות".

ברק בכר (מרטין גוטדאמק)ברק בכר (מרטין גוטדאמק)

הרצון להתחזק עד סגירת החלון בשחקנים זרים: "אנחנו מנסים להביא משהו שיכול לעזור לשחקנים שיש פה להיות יותר טובים. אנחנו לא רוצים להביא בכוח. אם נמצא לנכון להביא שחקן שיכול לעזור לנו אנחנו נביא". 

האם יש חשש ליפול על הזרים שעתידים להגיע: "אני אף פעם לא מונע מפחד או חושש להיכשל. גם אם אני נכשל אני יידע שעשיתי הכול, זה נכון גם לגבי הבאת זרים וגם לגבי העבודה היומיומית שלי. כולם עושים את הכל כדי לעשות את הקבוצה יותר טובה ולא מפחדים להיכשל. אני מקווה שנצליח להביא שחקן שיוכל לעזור לכולם להיות יותר טובים”. 

ברק בכר (רדאד ג'בארה)ברק בכר (רדאד ג'בארה)

בן שהר הוסיף: "נבוא באותה גישה שבאנו במשחקים האחרונים. ראו נגד הפועל חדרה שהייתה מחויבות גדולה ורצון. זה היה ניצחון חשוב, הפגרה עושה טוב כי זה נותן זמן לנוח ולגבש את הקבוצה שנחשבת עדיין כחדשה. אנחנו באים עם ביטחון". 

האם זה מציק שעדיין הוא לא מצא את הרשת: "ברור שזה מציק כל חלוץ רוצה לכבוש וכמה שיותר. כנראה שאני כל שנה מתעורר בספטמבר אבל אם להיות רציני ברור שאני מחכה לגול הראשון, אבל אני לא דואג. כחלוץ אני מנסה להשתפר ולעבוד טוב באימונים, ברגע שהראשון ייכנס אני מאמין שהגולים הבאים ייכנסו. כשאני לא כובש יש שחקנים אחרים שכובשים, בסופו של דבר אנחנו קבוצה ולא כבודדים". 

בן שהר (עמרי שטיין)בן שהר (עמרי שטיין)

הרצון של הקבוצה להתחזק בחלוץ נוסף: "כל שנה שואלים אותי את זה, זאת השנה החמישית. כמובן שיביאו חלוצים ויביאו עוד שחקנים כי בכל עמדה יש לנו מספר שחקנים גם בעמדת החלוץ. מתפקידי לעשות את הכי טוב שאני יכול ופחות להסתכל על שחקנים אחרים. אני חושב שכל שחקן רוצה שתהיה תחרותיות כי זה עוזר בסופו של דבר. כל שנה שואלים אותי את אותה שאלה, אבל אני רוצה להתרכז בעצמי, להביא את היכולות שלי, את המספרים שלי וזהו". 

הקושי במשחקי חוץ באשדוד: "דיברנו על זה שהמגרש קשה ושאשדוד קבוצה טובה, אבל אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו ועל איך שאנחנו רוצים להיראות. אנחנו כן עושים הכנה טובה אבל ביום נתון הכל יכול להיות ואנחנו צריכים להיות מרוכזים ולתת 100 אחוז כי לא יהיה קל שם. אנחנו מנוסים מהעבר. יש קבוצה רעבה ואני מאמין שיהיה בסדר".