הפועל באר שבע תנסה לחבר ביום שבת שלושה ניצחונות רצופים בכל המסגרות כשתארח באצטדיון טרנר את מועדון ספורט אשדוד. הקבוצה של ברק בכר ניצחה את האשדודים ביום שבת האחרון בתוצאה 3:4 במשחק רב אירועים במסגרת גביע המדינה. היום (חמישי), ערך מאמן הקבוצה מסיבת עיתונאים לקראת ההתמודדות.

ברק בכר: “טוב לנצח גם אם היכולת פחות טובה. כמובן שהמטרה היא להשתפר בעיקר בהתקפה, בלי לפגוע במשחק ההגנה, וזה התפקיד שלי. אנחנו צריכים לנצל את המומנטום מהניצחונות האחרונים ולנצח בטרנר עם הקהל שלנו שתומך בנו תמיד”.

“אני חי את הקבוצה ואם צריך לבצע  שינויים אני עושה אותם. היו שחקנים שקיבלו הזדמנות נגד אשדוד ועשו את העבודה. חשוב שתהיה לך המשכיות. אנחנו לא רוצים לרשום הפסד רביעי רצוף בטרנר, המטרה היא להחזיר את הכח של האצטדיון הזה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: "אחרי שתי ניצחונות צריך המשכיות"

“בימים הקרובים נדע מה קורה לגבי השחקנים הפצועים ונצטרך לחכות ולהיות יותר חכמים. יש לנו צוות רפואי שעושה יופי של עבודה. בתקופה האחרונה יש יותר עומסים ורואים יותר פציעות בכל הקבוצות. יש לנו על מי לסמוך גם אם יש שחקנים פצועים. מה שלא יהיה, יש לנו 11 שחקנים מספיק טובים כדי לנצח את המשחק”.

“כל משחק הוא לגופו ואין מערך אחד לכל משחק. זה תלוי ביריבה מולך ובמצב הסגל. כל ניצחון בליגה הוא משמעותי. היינו במשבר ולא אמרנו שיצאנו ממנו עדיין. אנחנו צריכים להביא תוצאות וזה מה שחשוב. המטרה היא לבוא ולנצח ולחזור למסלול הנכון”.

בן שהר (רדאד ג'בארה)בן שהר (רדאד ג'בארה)

בן שהר: “זאת הייתה תקופה לא פשוטה גם לשחקנים וגם לכל מי שבמועדון. התרגלנו להיות ברמה גבוהה ולספק תוצאות, אבל יש גם תקופות פחות טובות, משבר אפילו, אבל פה אנחנו נמדדים, ואלו הרגעים שבהם אנחנו צריכים לבוא ולחזור למסלול. אני בטוח שכולנו רוצים להיראות הרבה יותר טוב. לא תמיד זה הולך”.

“אנחנו מכירים את אשדוד, זאת קבוצה חזקה, אבל אנחנו מסתכלים רק על עצמנו. אחרי כמה הפסדים בטרנר אנחנו צריכים לבוא בגישה שאנחנו באים לטרוף מהרגע הראשון. אני לא חושב שקרה משהו באצטדיון עצמו, יש תקופות שפשוט פחות הולך ואז גם האצטדיון הוא פחות מבצר. אנחנו מנסים לעשות יותר התאמות, להתאמן יותר חזק, להרים את היכולת ואני בטוח שהקהל יתמוך בנו”.

מלכות השערים: “אני מסתכל לאורך זמן, לא על כל משחק. אני תמיד שואף להבקיע כמה שיותר שערים. רוקאביצה הוא שחקן מצוין אבל אני מסתכל רק על עצמי והמטרה שלי היא לעזור קודם כל לקבוצה”.

בתוך כך, כוכבי הקבוצה מהדרום, מאור מליקסון, חנן ממן וניב זריהן הגיעו היום לאירוע החנוכה של האגודה למלחמה בסרטן בבאר שבע, שימחו את מאות הנוכחים בהם עשרות ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן, והשתתפו בטקס הדלקת הנרות בתחילת האירוע.