מנהל מרכז הספורט של אוניברסיטת בן גוריון בב"ש ויו"ר אס"א ישראל בארבע השנים האחרונות, ויקו חדד, נבחר היום (ראשון) ליו"ר אס"א ישראל פעם נוספת. באסיפה השנתית בס"א התקיימו בחירות תפקידים של שבה נכחו 73 נציגים מכל האוניברסיטאות והמכללות בישראל, כאשר בין היתר הוחלט כי ויקו חדד ימשיך פה אחד לקדנציה שנייה, עד נובמבר 2023.

סגנו של חדד והגזבר ימשיך להיות מיכה רב, כאשר אבי בוחבוט יו"ר אגודת הסטודנטים במכללת קיי באר שבע נבחר לנציג יו"ר סטודנטים וספורט. חדד אמר על הבחירה בו לקדנציה נוספת: "המטרה העיקרית היא להגדיל את כמות הסטודנטיות שעוסקות בספורט העממי וגם המקצועי, כמו כן הגדלת אירוח סטודנטים וספורטאים מחו"ל. לראשונה נוצר שיתוף פעולה עם התאחדות הסטודנטים הארצית שיקבלו נציגות כחברי הנהלה, במטרה שהתאחדות הספורט האקדמית תגיע לכמה שיותר אקדמאים שיעסקו בספורט". 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ניימאר חוגג בטירוף את הניצחון של פלמנגו

על מטרות נוספות בעתיד אמר: "היום אנחנו מאוד פעילים באיגוד הבינלאומי. אנחנו נמשיך להעצים את הקשר בעתיד כדי שסטודנטים מחו"ל יגיעו לישראל לצורך תחרויות ספורט ושגם ההישגים שלנו בתחרויות העולמיות יגדלו. באס"א ישנם עשרות אלפי סטודנטים ואני אעשה כל מאמץ כדי להמשיך לקדם את הארגון עליו הופקדתי".