אחרי שיצאו לחופשה מוקדמת עקב ההסלמה והירי לעבר הדרום בשבוע שעבר, שחקני הפועל באר שבע חוזרים היום (שני) לאימונים ויחלו בהכנה ארוכה לקראת המשחק בסוף החודש נגד בני יהודה, במסגרת המחזור ה-11 בליגת העל. 

למאמן הקבוצה ברק בכר יש לא מעט זמן כדי לעבוד על תיקון הרושם מההפסד האחרון לנס ציונה, במשחק בו נראו חניכיו אנמיים מתמיד. בבאר שבע התאכזבו מאוד מהיכולת של מספר שחקנים באותו הפסד, שגרם לטעם מר ביציאה לפגרת הנבחרות והשזרוע, כך שהמטרה היא להביא לשינוי במשחק הבית הקרוב ועוד יותר מכך – במשחק החוץ לאחר מכן. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני אורוגוואי עושים סחרחורת לגודין

מי שייעדרו בוודאות מהאימונים הקרובים הם ארנסטס שטקוס ונייג'ל האסלביינק שנמצאים עדיין עם נבחרותיהם ובנוסף גם לואי טאהא שהשתייך לסגל הנבחרת אבל שוחרר בגלל פציעה. טאהא, שהוחלף במחצית הראשונה נגד פולין, מדאיג את הצוות המקצועי בבאר שבע בגלל פציעתו. אתמול הבלם עבר בדיקת הדמייה כאשר התוצאות אמורות להתקבל במהלך היום, כשהתקווה היא שמדובר במתיחה קלה ולא במשהו רציני. בבאר שבע מודעים לעומס הרב שיש על טאהא, כך שעמית ביטון עשוי לקבל את הקרדיט בתקופה הקרובה.

ביום חמישי הקרוב, באר שבע תקיים משחק אימון נגד הכח עמידר רמת גן, מהמקום השלישי בליגה א' דרום, בה משחקים שני שחקנים מושאלים מהקבוצה של בכר, נועם דיעי ויונתן מוצ'ה אליאס.