דריכות בהפועל באר שבע לקראת משחק הצמרת הערב (שני, 20:15) נגד מכבי תל אביב, שיפגיש מצד אחד את ההגנה הטובה בליגה שעדיין לא הוציאה כדור אחד מן הרשת לבין ההתקפה הטובה בליגה ערב המחזור. 

בבאר שבע מעידים על אווירה טובה לקראת המשחק ולטענת שחקנים ניתן היה להרגיש זאת בארוחת הערב שנערכה בביתה של אלונה ברקת בשכונת צהלה. "פתחנו את העונה בצורה טובה, הקבוצה מתחברת ומכירה אחד את השני ממשחק למשחק עוד ועוד. אם לא ניתן את הכל על המגרש, נשלם ביוקר" סיפרו כמה שחקנים. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: "משחק חוץ קשה, נשחק את המשחק שלנו"

למרות המפגש בין שתי הקבוצות שמובילות את הכדורגל הישראלי בשנים האחרונות, שעדיין לא הפסידו העונה וגם מחזיקות באותו מספר נקודות, בבירת הנגב לא מייחסים חשיבות קריטית למשחק. "מדובר בעוד משחק על 3 נקודות ליגה" אמרו בבאר שבע, "מנסים לצייר את המשחק הזה יותר ממה שהוא. בסך הכל מדובר בשתי קבוצות טובות וכל אחת רוצה לנצח. שום דבר לא ייקבע מהמשחק הזה, מה שכן מכבי תל אביב מארחת בבלומפילד וזה יתרון משמעותי מבחינתה. אנחנו באים צנועים, רוצים ליהנות, לשחק את הכדורגל שלנו ולנצח כמו בכל משחק. יש התרגשות כי עדיין מדובר במפגש יוקרתי, נרצה מאוד לשמח את הקהל שלנו בסוף". 

דוד קלטינס (מרטין גוטדאמק)דוד קלטינס (מרטין גוטדאמק)

באימון המסכם שנערך אתמול בבוקר, ברק בכר תרגל בעיקר מצבים נייחים ואת משחק הלחץ שהיה חלש בשני המשחקים האחרונים נגד הפועל חיפה ועירוני קריית שמונה. לעומת האימונים האחרונים, המאמן תרגל הרכב במסגרת טקטית בו לא היו הפתעות מיוחדות. על פי התרגול, בכר צפוי לעלות במערך של ארבעה שחקני הגנה הכולל את בן ביטון, לואי טאהא, מיגל ויטור ואורן ביטון. בקישור, נאור סבג שנעדר מול קריית שמונה יחזור למרכז השדה יחד עם דוד קלטינס ועדן שמיר. הקשר הפורטוגלי ז'וסוואה יעלה הפעם באגף בימני , כאשר נייג'ל האסלביינק ישחק בכנף שמאל ובן שהר יפתח בחוד. 

מיגל ויטור חוגג (מרטין גוטדאמק)מיגל ויטור חוגג (מרטין גוטדאמק)

מרוואן קבהא שנטש את האימון שלשום בגלל כאבים בברכו, ייעדר והוא בספק גם למשחק נגד מכבי נתניה ביום ראשון הקרוב. המגן השמאלי שון גולדברג שחזר לאימונים אחרי חודש וחצי, ייעדר גם כן. 

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, בן ביטון, לואי טאהא, מיגל ויטור, אורן ביטון, דוד קלטינס, עדן שמיר, נאור סבג, נייג'ל האסלביינק, ז'וסוואה ובן שהר.