בין משחקי הנבחרת, שבה יש נציג אחד בלבד (לואי טאהא), בהפועל באר שבע ניצלו את הפגרה לצורך משחק אימון נוסף, הפעם נגד סקציה נס ציונה, שהסתיים בהפסד 3:0 לקבוצה המדורגת במקום האחרון בליגת העל, הודות לצמד של רז שטיין בכתום.

בבירת הנגב ערכו את משחק האימון בעיקר כדי לתת דקות משחק נוספות לקפטן מאור מליקסון ולקשר הרכש הפורטוגלי ז’וסוואה פשקיירה. מאמן הקבוצה ברק בכר פתח עם השניים, כאשר מליקסון הסתפק במחצית אחת בלבד ובה גילה יכולת מעודדת במיוחד. ניתן לראות שמליקסון עדיין לא בכושר משחק מלא מה גם שבצוות המקצועי מעדיפים להכניס את הקשר לעניינים בהדרגה. לעומת מליקסון, ז’וסוואה זכה ל-70 דקות בהן ניתן לראות שהפורטוגלי מתחדד ממשחק למשחק ולוקח על עצמו מעבר הכדור מההגנה להתקפה.

ז'וסוואה פשקיירה ואסי רחמים (דוברות הפועל ב"ש)ז'וסוואה פשקיירה ואסי רחמים (דוברות הפועל ב"ש)

המחצית הראשונה של משחק האימון לא התעלתה לרמה גבוהה מדי בעיקר בשל החום הכבד. החבורה של בכר לא הגיעה כמעט למצבים והמארחת דווקא סיכנה יותר את אוהד לויטה. בדקה ה-23 מסירה גדולה של מאור מליקסון מצאה את אורן ביטון שהגביה לגל לוי אבל זה נגח מטר ליד הקורה. בדקה ה-40 של המפגש העלה רז שטיין את נס ציונה ליתרון של 0:1. שתי דקות לאחר מכן שופט המשחק אלי חכמון הרחיק בצורה לא אופיינית את רמזי ספורי שתופקד במשחק כחלוץ אחרי שזה התחצף לעברו וניב זריהן החליף אותו. בלם קבוצת הנוער שפתח בהרכב, עידו לוי, נפצע והוחלף. 

רמזי ספורי (הפועל ב"ש)רמזי ספורי (הפועל ב"ש)

במחצית השנייה בכר ערך מספר חילופים והעלה את בר מלול, נייג'ל האסלביינק, גימי מרין ובן שהר. באר שבע המשיכה לשחק בהילוך נמוך והמארחים ניצלו זאת פעם נוספת. החלוץ רז שטיין שחזר בדקה ה-58 את השער הראשון שכבש והעלה את קבוצתו ל-0:2 בבעיטה חזקה מקצה רחבת ה-16. אחת ההזדמנויות הרציניות של האדומים מהנגב הגיעה בדקה ה-70 כאשר בן שהר בעט חזק מתוך הרחבה אבל שוער המקומיים הדף את הכדור. האחרונה בטבלה נעצה שער נוסף לרשת באר שבע בדקה ה-80 עם ביצוע נהדר של אופיר מזרחי שבעט לחיבורי השער של רז רחמים וקבע את תוצאת הסיום, 0:3. 

הברזילאי שהגיע להתרשמות, פאוליניו, לא נכח במשחק באימון הבוקר. בכל מקרה, הוא לא אמור היה לקחת חלק במשחק מאחר ואינו הגיע למבחנים, אלא לצורך חתימה שתצא לפועל במידה וזה יתרשם מהמועדון ומהעיר.

רז שטיין (חגי מיכאלי)רז שטיין (חגי מיכאלי)