דוד קלטינס, שסיכם עם הפועל ב”ש על מתווה קיצוץ של כ-40% משכרו בעונה הבאה, הציב כתנאי להסכמתו להפחית בשכר את מתן האפשרות לצאת בהשאלה לקבוצה באירופה בלי שהמועדון יקבל תמורה. ואכן, כך הסכימו הצדדים במסגרת העסקה שסגר השחקן עם אנשי המועדון והוא יוכל לצאת להשאלה ללא תמורה.

קלטינס היה אמור להרוויח כ-220 אלף דולר בעונה הבאה, ולאחר ההפחתה הוא צפוי להרוויח כ-150 אלף דולר. החוזה שלנו בנוי מ-70% שכר בסיס פלוס 30% מענק נקודות, כך שאם נניח ב”ש הייתה שולחת אותו ליציע, שכרו לא היה נפגע משמעותית. בב”ש מספרים שלקשר היה חשוב להשיג הסכמה להשאלה ללא תמורה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלומפילד לקראת החזרה של ליגת העל

לפי מתווה הקיצוץ בבאר שבע שחקנים שמרוויחים מעל 300 אלף דולר מתבקשים לקצץ 50%, מי שמרוויח מעל 200 אלף דולר מוריד כ-40% ומי שמרוויח מעל 150 אלף דולר מוריד כ-30%.

לקראת המשחק מול בית”ר ירושלים הערב (שבת) ב-20:45, בקבוצה יש סימן שאלה גדול לגבי הקשר דוד סימאו שסובל מכאבים בברכו, ורק לאחר האימון המסכם ידעו מה יכולתו לקחת חלק במשחק, אך ישנה סקפטיות רבה לגבי האפשרות שהוא יהיה כשיר.

בנוסף, המאמן יוסי אבוקסיס יצטרך להחליט מה לעשות לגבי בן שהר, שמתאושש ממתיחה בשריר הארבע ראשי. החלוץ לא יפתח בכל מקרה, וכעת ההחלטה היא האם בכלל להושיב אותו על הספסל, שכן בקבוצה לא רוצים לסכן אותו. ניב זריהן, שבדיקת הקורונה שלו חזרה שלילית לשמחתם של אנשי הקבוצה, לא התאמן, ובקבוצה יצטרכו לקבל החלטה גם לגביו לקראת המשחק בירושלים.

בן שהר. ההחלטה לגביו תתקבל אחרי האימון (דוברות הפועל ב"ש) (מערכת ONE)בן שהר. ההחלטה לגביו תתקבל אחרי האימון (דוברות הפועל ב"ש) (מערכת ONE)