הפועל באר שבע עשויה לקבל עוד חמצן לקראת העונה הבאה בדמות של כ-1.050 מיליון אירו אם אכן החלוץ טוני וואקמה יעבור מטרבזונספור הטורקית לקבוצת הפאר הסעודית, אל הילאל. המגעים בין הסעודים לטורקים מתקדמים מאוד ויש לציין כי כבר נערכו פגישות בטורקיה עם בעלי הקבוצה שהגיעו במיוחד מהאמירות לטורקיה לצורך המגעים, מה שמלמד על רצינות הדברים, אולם נגיף הקורונה והפסקת הטיסות, עצרו את סגירת המעבר. 

כמו כן, נודע כי הסעודים כל כך נחושים לצרף את החלוץ הניגרי שאין להם בעיה לשלם את דמי המעבר שלו שעומדים על סך של כ-7 מיליון אירו. דמי המעבר על מכירה עתידית נקבעו ביום בו וואקמה חתם בקבוצה הטורקית. הניגרי נמכר בזמנו לטורקים מהפועל ב"ש בעבור כ-1.2 מיליון אירו, כאשר בהסכם בין המועדונים יש לקבוצה מבירת הנגב סעיף המעניק לה 15% על מכירה עתידית שלו, כך שב"ש עשויה לרשום הכנסה נוספת של כ-1.050 מיליון אירו אם אכן העסקה תיחתם סופית.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האימון המשותף של הזוג בוזגלו

כזכור, וואקמה חתם בתחילת העונה בקבוצה הטורקית על חוזה חדש לשלוש עונות והוא עד מהרה הפך להיות אחד השחקנים המצטיינים של הקבוצה עם 10 שערי ליגה עד כה העונה ב-26 מחזורים. בנוסף, הקבוצה של הכוכב הניגרי מוליכה את הטבלה של הליגה הטורקית שהופסקה בשל התפרצות נגיף הקורונה.