בניסיון אחרון למצוא אולי פתרון, חלק משחקני הפועל באר שבע הגיעו הערב (שלישי) לביתה של אלונה ברקת, הבעלים העוזבת של הקבוצה הדרומית, ששמעה מפי השחקנים: “לא ידענו שלקיחת עו”ד זו בעצם הכרזת מלחמה, לא הייתה לנו ברירה כי היינו צריכים מישהו שייצג אותנו בנושא”.

כמו כן, השחקנים אמרו: “אנחנו מסכימים למתווה לעונה הנוכחית, אך לא לעונה הבאה”, אך הבעלים העוזבת הגיבה על הדברים: “בצורה הזו אי אפשר להציל את המועדון ואני הולכת”. לאחר מכן המשיכה ברקת ואמרה: “לא מוכנה שזה יקרה בבית שלי, בלי המתווה אי אפשר להתקיים כלכלית. קחו לדוגמה את מאור מליקסון, ברק בכר, אליניב ברדה ויוסי אבוקסיס שממש לא ביקשו זמן לחשוב”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משה חוגג מנסה את האתגר של מיכאל אוחנה

“אתם מכירים אותי, אם אני אומרת שאני במצוקה אז תבינו שלא הייתה ברירה, גם בשנים רעות כלכלית לא ביקשנו מכם לקצץ”, סיכמה ברקת ואילו השחקנים אמרו “טעינו ואנחנו מוכנים למו”מ בלי עו”ד”, אבל הבעלים כבר לא מתכוונת לחזור בה מהחלטתה לעזוב את המועדון מבירת הנגב.

לאחר השיחה בין הצדדים היה זה מאור מליקסון, ששלח הודעות לשחקנים ושאל – האם הם מוכנים לקצץ גם בעונה הבאה.

כאמור, לאחר ששחקני באר שבע שלחו לבעלים העוזבת, אלונה ברקת, שרוצים להיפגש עמה, בעזרת מאמצי תיווך בין הגורמים, ברקת כבר חשבה שתעשה עמם שיחת וידאו באמצעות ה”זום”, אך לבסוף בן שהר, מרוואן קבהא, מיגל ויטור, אוהד לויטה, ארנסטס שטקוס, בן ביטון, שיר צדק, לואי טאהא ומליקסון (הצטרף מאוחר יותר) הגיעו הערב לביתה של הבעלים, כאשר בן ביטון, שהר וצדק היו הדומיננטיים יותר בשיחה עבור השחקנים.