יממה לאחר שאלונה ברקת הטילה פצצה והודיעה כי היא עוזבת את הפועל באר שבע, כפי שנחשף לראשונה ב-ONE, ומעבירה את זכויות הניהול לנאמן עורך הדין יצחק יונגר, הגיע תורם של השחקנים להגיב לנעשה.

כזכור, המשבר החל כאשר שחקני הקבוצה סירבו להסכים למתווה של ברקת, שכלל קיצוץ של 30% בשכר עד סיום העונה הבאה. היום (שני), החל עו"ד יונגר ללמוד את מצבה הכספי של הקבוצה עם נציגות שחקני הקבוצה כדי לשמוע  את עמדתם בנוגע למה שקורה, ובסיום המפגש הושג הסכם על מתווה בו יקצצו השחקנים 50% מהשכר עד סיום העונה.

אגב, בניגוד להודעתו של עורך הדין יונגר בה נטען כי הוא למעשה “איים” על השחקנים שאם לא יסכימו למתווה הם ייאלצו לצאת לחל”ת, השחקנים טוענים כי הם אלו שהציעו את הקיצוץ בשכרם עד סיום העונה”.

הערב, פרסמו השחקנים הודעה בחשבונות האינסטגרם שלהם בה נכתב: “ידענו ואמרנו שברגע שידברו איתנו ויקשיבו למה שיש לנו להגיד, בכבוד הראוי, נגיע להסכמה בקלות וכך בדיוק קרה”.

“ביום רביעי בעלי המועדון ביקשה מאיתנו קיצוץ רוחבי של 30% עד סוף העונה הבאה. לאחר שביקשנו לדון בהצעה ולהבין אותה נתקלנו בסירוב ואחרי זה חטפנו השמצות, בוז, השפלות, קללות ובעיקר הרבה שקרים בתקשורת ובציבור”.

“היום נפגשנו עם עורך דין יונגר ובסיומה של פגישה נעימה ומכבדת, הגענו בקלות להסכם רוחבי שאותו אנחנו הצענו, שכולל קיצוץ רוחבי של 50% מאמצע חודש מרץ ועד לתום העונה. לשמחתנו עו”ד יונגר הסכים לכך ואנחנו שמחים ומאושרים לעזור למועדון ובעיקר שהאמת יצאה לאור”.

הסטורי של שיר צדק (אינסטגרם)הסטורי של שיר צדק (אינסטגרם)