אחרי שלוש תוצאות תיקו רצופות, הפועל באר שבע של יוסי אבוקסיס, יחד עם שחקני הרכש החדשים, חזרה הערב (ראשון) לחייך עם 0:3 קליל על מי שנראית היורדת הבטוחה, נס ציונה, שגם פיטורי עמיר תורג’מן לא הצליחו לייצר אצלה שינוי כלשהו והיא ממשיכה לסחוב את כל הליגה על הגב.

יוסי אבוקסיס אמר: “חיכינו לניצחון כזה. הייתה מחצית ראשונה מצוינת עד האדום שקיבלנו. נס ציונה שלחה הרבה שחקנים קדימה, אך אנחנו לא חזרנו אחורה. השחקנים הראו אופי ונתנו הכול. הזרים עשו את ההבדל? לא, גם הישראלים עשו עבודה טובה. הבאנו חלוצים בחלון העברות כי בן שהר החלוץ היחידי מתחילת העונה והרגשנו שהוא כבר על סף פציעה. אמרתי לשחקנים שהם קובעים את ההרכב לא אני. המפגש מול בני יהודה? לא עוד משחק רגיל, חשוב מאוד לשתי הקבוצות”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס: ״האדום עצר אותנו במחצית השנייה״

בן שהר אמר אחרי הצמד: “טרפנו את הדשא במחצית הראשונה ואני שמח, יוסי הכין אותנו טוב. החיזוק בחלון ההעברות? אמרתי שתמיד תחרות עושה טוב לשחקנים ואני לוקח את זה רק כדבר חיובי. אני יודע שתמיד יגיעו שחקנים טובים ואני מסתכל רק על עצמי לעשות את הכי טוב שאני יכול. היינו צריכים רענון, להכניס רעב כי יש פה שחקנים שרוצים להוכיח מי זו הפועל ב”ש”.

ארז בלפר (חגי מיכאלי)ארז בלפר (חגי מיכאלי)

ארז בלפר סיפר: “כיף לנהל משחק בליגת העל, אך הייתי אולי בוחר משחק אחר ונקווה לימים טובים יותר. האמנו, אבל לא הגבתי מספיק מהר בהתחלה והיינו רכים. נכנסו טוב יותר למשחק במחצית השנייה, אך נפלנו בפעולות הקטנות. מה יהיה בהמשך לגבי עמדת המאמן אני לא יודע. הטבלה לא משקרת, ואני לא יודע מי יהיה כאן בעוד שבועיים, אך חסרה בעיקר האמונה כי נשארו עוד הרבה נקודות בקופה”.