הקשר הפורטוגלי דוד סימאו נחת הלילה (בין שני לשלישי) בישראל, לאחר שסיכם את תנאיו בהפועל באר שבע. השחקן יעבור בדיקות רפואיות טרם החתימה על חוזהו. מב”ש נמסר כי המועדון סיכם על השאלת השחקן עד לסיום העונה עם אופציה להעברתו בסיומה. במועדון של אלונה ברקת חשקו בפורטוגלי עוד בספטמבר 2018, אז שיחק בבואבישטה.

סימאו בן ה-29 שייך כעת לא.א.ק אתונה היוונית ואם המגעים מול המועדון היווני והשחקן עצמו ביממה הקרובה יצליחו, הוא יושאל עד סיום העונה עם אופציה, כאשר בשעות הקרובות הוא צפוי להמריא לישראל. הדרומיים יודעים שיש להם עוד מספר ימים על מנת להתחזק ולמלא את החלל שהותיר פאוליניו ששוחרר. 

דוד סימאו (רויטרס)דוד סימאו (רויטרס)

הקשר הפורטוגלי לא זוכה לקרדיט נרחב העונה באתונה ומתוך 22 מחזורי ליגה הוא שותף ב-4 משחקים בלבד כשבאף אחד מהם לא שיחק במשך 90 דקות. הוא שיחק בכל נבחרות הילדים והנוער של נבחרת פורטוגל וערך 11 הופעות בנבחרת עד גיל 21, אך לא בבוגרת. מדובר בשחקן שגדל בבנפיקה. לפני כשבועיים היה על סף חתימה בקייסריספור, אך הטורקים ויתרו במה שהגדירו כ"בעיות בריאותיות". סוכנו זעם וצוטט בתקשורת הטורקית כמי שאומר: "נמצא לו קבוצה אחרת ותראו שאין לו שום בעיות בריאותיות".

צירופו של סימאו מגיע גם לאחר שהסקאוט דודו עזריה עקב אחריו עוד משנת 2014 וב-2018 היו בב”ש קרובים מאוד לצרפו. במועדון הדרומי יערכו לסימאו מספר בדיקות רפואיות, כשלאחריהן יחתום על חוזה עד תום העונה ויהיה הפורטוגלי השלישי בסך הכל בקבוצה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
5 השערים היפים של המחזור ה-22 בספרד

אלונה ברקת עדיין לא אמרה את המילה האחרונה בחלון ההעברות הנוכחי, כאשר המטרה היא להתחזק בשחקן התקפה ובשוער שני. יואל אבוחצירה מקריית שמונה מועמד להצטרף אם נאור סבג יעבור לקבוצה הצפונית. שחקן ההתקפה האמריקאי, גבולי ארייבי לא יחתום בקבוצה למרות שהרשים באימון אתמול, בעיקר לאור העובדה שיש חשש מכמה פציעות שליוו אותו בתקופה האחרונה, החדשה בהן היא פציעה טורדנית בכף הרגל.

מבחינת האופציה בין הקורות, בבאר שבע מאמינים שיוכלו לצרף בסופו של דבר את שוער מכבי פתח תקווה צחי גיגי. היחסים הטובים בין אבי לוזון לאלי ואלונה ברקת עשויים להקל על המהלך. אופציה נוספת שעלתה בבאר שבע היא לצרף את יואב ג'ראפי מהפועל תל אביב, שכרטיסו שייך לג'קי בן זקן.