מעלים הילוך. על רקע ההכנות לעונה הקרובה, רוני לוי, המאמן שפותח קדנציה שלישית בבית"ר ירושלים, יחד עם המנהל המקצועי הטרי, יוסי בניון, וחיים שאבו, עוזר המאמן, בחנו היום (ראשון) בבית וגן את השחקנים הצעירים של המועדון וגם את אלו שחזרו מהשאלות מהקבוצות השונות.

קצת יותר משבוע לפתיחת האימונים הרשמיים ובבית וגן ההכנות נמשכות כאשר החל שבוע התרשמות מיוחד, שבמסגרתו זימנה הקבוצה שחקנים רבים אחריהם בוצע מעקב בעונה החולפת. תחת עיניהם הבוחנות של מנהלה המקצועי של המועדון, יוסי בניון, מאמן הקבוצה רוני לוי ועוזרו חיים שאבו, ירוצו על הדשא בבית וגן זרים צעירים שנבחנת אפשרות החתמתם והשאלתם לקבוצות אחרות, כאלה שבלטו במהלך העונה החולפת בליגה הלאומית ובליגה א', שחקני הקבוצה שחוזרים מהשאלה בקבוצות שונות וגם שחקנים נבחרים מקבוצת הנוער.

רוני לוי וחיים שאבו משקיפים על השחקנים (רדאד ג'בארה)רוני לוי וחיים שאבו משקיפים על השחקנים (רדאד ג'בארה)
רוני לוי (באדיבות בית״ר ירושלים)רוני לוי (באדיבות בית״ר ירושלים)

בין השחקנים שיגיעו למחנה האימונים אפשר למצוא את דניאל שוורצבוים, שעשה עונה נהדרת בהפועל פ"ת, ולצידו גם את שלום אדרי, שמשך עניין מכמה קבוצות בכירות בליגת העל וכבש עשרה שערים בעונה החולפת במ.ס טירה מליגה א'. בסיום שבוע האימונים יקבלו קברניטי המועדון בראשות הצוות המקצועי החלטה לגבי זהות השחקנים שיצטרפו לסגל הנוצץ שנבנה בקבוצה. 

שחקני בית"ר ירושלים באימון (רדאד ג'בארה)שחקני בית"ר ירושלים באימון (רדאד ג'בארה)

לוי כזכור, אימן את הקבוצה מהבירה פעמיים בעבר. לראשונה לקדנציה קצרה בת חמישה חודשים ב-2011, כאשר הפעם השנייה התרחשה בעונת 2013/14 אז החזיק בתפקיד עונה שלמה לפני שעזב.

שחקני בית"ר ירושלים באימון (רדאד ג'בארה)שחקני בית"ר ירושלים באימון (רדאד ג'בארה)

המאמן, שהיה המועמד המועדף על יוסי בניון לאורך כל הדרך, יקווה להשיב את בית”ר לצמרת הכדורגל הישראלי ולחוות הצלחה גדולה יותר מאשר בפעמים הקודמות בהן עמד על הקווים של הצהובים-שחורים.

יוסי בניון ואלי אוחנה באימון (רדאד ג'בארה)יוסי בניון ואלי אוחנה באימון (רדאד ג'בארה)