ההכנות האחרונות של מ.ס אשדוד הסתיימו לקראת עוד משחק גורלי מבחינתה של הקבוצה, הפעם מול בית״ר ירושלים היום (שבת) ב-20:30 באצטדיון טדי. בקבוצה שרחוקה אחרי הניצחון במחזור האחרון רק שתי נקודות מחוף מבטחים, רוצים להמשיך את המומנטום ולהינצל מירידת ליגה. 

המשחק יועבר בשידור חי בערוץ Sport 4.

באשדוד מודעים לכל האווירה החגיגית שצפויה להיות בשל משחק הפרישה של יוסי בניון, אך עם זאת באים דרוכים ונחושים ומבטיחים ״לא נהיה תפאורה״. הצוות המקצועי, בראשותם של אבי בוחבוט ומשה אוחיון, דאגו במהלך השבוע בעיקר לערוך שיחות קצרות עם השחקנים, להתקרב אליהם וליצור אווירה נינוחה עוד יותר על מנת לאפשר להם להתפקס אך ורק במשחק הקרוב. במועדון מודים כי הניצחון הגדול 0:3 על מכבי פתח תקווה במושבה החדיר אמונה מחודשת ובקבוצה מקווים כי גם קהל אשדודי יעלה לעיר הבירה על מנת לאזן מעט את הכוחות ביציעים. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוזון : נסיק את המסקנות למשחק הבא

קפטן הקבוצה בהיעדרו של טום בן זקן הפצוע, השוער יואב ג׳ראפי, התייחס למשחקים שנותרו ולגישה עמה יגיעו למשחק: ״הסיפור הוא לא רק על השני משחקים האחרונים שיהיו, הוא התחיל הרבה לפני, כל משחק מבחינתנו זה גמר גביע. יש משחקים מאוד חשובים, אנחנו מקווים לנצח כבר בשבת ולהמשיך את מה שהתחלנו בשבוע שעבר עם הניצחון על פתח תקווה, כי אם נפסיד זה לא שווה כלום. המתח גבוה, אנחנו מתכוננים לשתי משימות קשות, יוצאים לשתי מלחמות. תמיד האמנו, הורידו אותנו ליגה כבר בתחילת העונה עם הדיבורים ולא נתנו לזה להשפיע כי ידענו שאנחנו כן יכולים לעשות את זה, אז מקווים לעמוד במשימה שהצבנו לעצמנו״.

החגיגיות בשל פרישתו של בניון: ״זה יכול להשפיע לטובה, אנחנו נהנים יותר לשחק במגרש שהוא מלא קהל ולא באצטדיון ריק. זה כבוד גדול לקחת חלק במשחק פרידה מיוסי בניון, אני אישית גדלתי עליו והייתי מעריץ שלו בתור ילד אז זה כיף. אם יכבוש נגדי? נקווה שלא יקרה, הוא כבר כבש מספיק בקריירה״.

יוסי בניון (אורן בן חקון)יוסי בניון (אורן בן חקון)

בתוך כך, בפן המקצועי נראה כי הצוות המקצועי של בוחבוט ואוחיון צפוי לשמור על ההרכב שניצח את מכבי פתח תקווה בשבוע שעבר. גיל כהן, שלא התאמן עם הקבוצה במהלך השבוע, לקח חלק באימון המסכם ויפתח כמגן שמאלי אם לא תהיה החמרה במצב הכאבים שלו במפשעה, בעוד בנצי מושל ימשיך כמגן ימני. דן ביטון, שהתלונן על רגישות במפשעה, התאמן באופן מלא ויפתח גם הוא בהרכב בעוד שגיב יחזקאל, רומן אבראן ודין דוד ימשיכו בחלק הקדמי. 

גיל כהן (שחר גרוס)גיל כהן (שחר גרוס)

הרכב משוער מ.ס אשדוד: יואב ג׳ראפי, בנצי מושל, עוביידה חטאב, ניר ברדע, גיל כהן (אביב סולומון), לאונרד אווסו, רועי גורדנה, דן ביטון, שגיב יחזקאל, רומן אבראן ודין דוד.