שחקני בית”ר ירושלים הגיעו הערב (חמישי) לסניף מגה ספורט בתלפיות לחלק את כרטיסי מועדון האוהדים החדש בית”ריסט לאוהדי הקבוצה, כאשר הקפטן עידן ורד, דן איינבינדר ואופיר קריאף חילקו את הכרטיס לאוהדים שהגיעו לחנות מגה ספורט, הצטלמו איתם ואף חילקו חתימות. זה היום השלישי שבו מגיעים בכל פעם מספר שחקני בית״ר לחלק את כרטיס הבית”ריסט, כאשר עד כה למעלה מ-8,000 אוהדי בית״ר הצטרפו למועדון.

בית”ר ירושלים מנסה לצרף לשורותיה את החלוץ אילון אלמוג ששייך למכבי תל אביב ומשחק כרגע כמושאל בבית”ר תל אביב/רמלה. כרגע יש פערים בין בית״ר למכבי תל אביב, על פי המו״מ בין הצדדים עלות רכישת השחקן היא מעל מיליון יורו ולא ברור האם מכבי תסכים בסופו של דבר למכור את כרטיס השחקן במלואו או להשאיר אצלה אחוזים. במקביל לכך, קיימים גם פערים גדולים מאוד שנוגע לתנאים שמציעה בית״ר לשחקן לבין התנאים אותם הוא דורש.

אילון אלמוג חוגג (חגי מיכאלי)אילון אלמוג חוגג (חגי מיכאלי)

דן איינבינדר התפנה לדבר על מספר עניינים בוערים סביב הקבוצה כשאמר ל-ONE: "באנו לחלק את כרטיסי הבית"ריסט שנרכשו, מעבר לזה שזה כיף זה מרגש להיות כאן, לראות את השינוי שעובר על המועדון והדברים שנוספו לו, מעבר לזה שזה משמח זה מרגש, גם אני עשיתי בית"ריסט".

דן איינבינדר (אורן בן חקון)דן איינבינדר (אורן בן חקון)

סוגיית ערן לוי: "במהלך העונה סבלנו מכל מיני רעשי רקע, אנחנו השחקנים צריכים להתרכז רק בצד המקצועי ואיך להביא תוצאות טובות יותר, שאר הדברים זה התעסקות של הצוות המקצועי, הוא חבר שלנו לקבוצה ואנחנו לא לוקחים שום צד. ערן שחקן מצוין וינסה לתרום גם אחרי זה כמו שכולם, אנחנו לא מתעסקים בזימונים לוועדת משמעת".

על המאזן השלילי בטדי: "זה לא סוד שלא הולך לנו בטדי. קרית שמונה קבוצה טובה שיודעת לבוא להשיג תוצאה. לפעמים בטדי אנחנו רוצים יותר מדי ונצטרך לבוא מאוד מרוכזים. כיף גדול שיוסי בניון ופרדי פלומין הצטרפו. פרדי איכותי ויעזור לנו, על יוסי אני לא צריך לדבר בכלל, ככל שיהיו לנו כמה שיותר שחקנים איכותיים וטובים זה רק יעזור לנו. בית"ר זה מועדון גדול עם שאיפות גדולות ואנחנו צריכים סגל רחב ואיכותי, התחרות רק תעשה טוב לכולם”. 

אופיר קריאף עידן ורד ודן איינבינדר (אורן בן חקון)אופיר קריאף עידן ורד ודן איינבינדר (אורן בן חקון)

הסגל הרחב: “יכול להיות שכרגע יש סגל שהוא קצת גדול מדי, אך אני מאמין שעד סוף החלון דברים עוד ישתנו וגם הסגל ידולל. אני חושב שחדר ההלבשה עבר שינוי חיובי ואנחנו לא נותנים לדברים להשפיע. לגביי? אני מודה על הרגע שהמועדון החליט להחזיר אותי ולא נראה לי שבמתכונת הנוכחית אני ארצה בכלל לעזוב שוב עד לסוף הקריירה".