במכבי חיפה נערכים לדיון המשמעתי שמצפה לקבוצה מחר (רביעי) בעקבות האירועים האחרונים באצטדיון טדי, בעקבותיהם הקבוצה הואשמה בקריאות גזעניות של אוהדיה לעבר שחקנה של בית"ר ירושלים, פרדי פלומין. במועדון מהכרמל ציפו מאנשי בית"ר לגנות את ההתרסה של הקשר אחרי השער שכבש, דבר שטרם נעשה. "היה ראוי שבית"ר היו מגנים את ההתנהגות של פלומין. מזל שהשופט ראה וציין את הנושא, דבר שיילקח בחשבון בדיון המשמעתי", אמרו בצד הירוק של חיפה.

אגב, במועדון משוכנעים שלא יוטל על הקבוצה עונש רדיוס בעקבות המקרה האחרון. אפרופו אירועי טדי, בחיפה מחכים לתוצאות חקירת המשטרה בגין התלונה שנחשפה ב-ONE, לפיה נגנבו מאות שקלים מצוות האימון בחדר ההלבשה במהלך המשחק.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלינגר: לא צריכים להתנצל בפני אף אחד

במישור המקצועי יש רצון גדול להכשיר את יובל אשכנזי למשחק החשוב מול מ.ס אשדוד. השחקן יעבור מבחן כשירות ובכל מקרה אין כל כוונה לסכנו. במקביל יש שביעות רצון גדולה מקצב החלמתו של רז מאיר, שעל פי כל הערכות יחזור לקראת הפלייאוף העליון. גם רמי גרשון אמור לחזור בקרוב לאימונים מלאים ויעבה את הסגל. המטרה תהיה לבצע רוטציה גדולה יותר וחלוקת עומסים בין שחקני הסגל ולעלות 2-3 שחקני נוער לסגל הבוגרים.

רז מאיר, במועדון מרוצים מקצב החלמתו של המגן (עמרי שטיין)רז מאיר, במועדון מרוצים מקצב החלמתו של המגן (עמרי שטיין)

בנושא אחר, בצעד של מחווה שחקני הקבוצה מקסים פלקושצ'נקו, רז מאיר והשוער גיא חיימוב הגיעו לכבד ילדה בת 12 שחגגה אירוע בת מצווה מרגש במיוחד לאחר שעברה חרם קשה בבית הספר בו היא לומדת.