פרדי פלומין לא ישחק הערב (ראשון, 20:15) במשחק של בית״ר ירושלים מול מכבי נתניה. השחקן אומנם סובל מפציעה קלה, אך בקבוצה אומרים כי גם אם הוא היה כשיר במאת האחוזים הוא לא היה נכלל בסגל של רוני לוי למשחק.  ״כמו שפלומין נראה עד עכשיו ועם כל הקרדיט שקיבל, הוא יישב בחוץ ויצטרך להוכיח את עצמו כדי לחזור״. אמרו בבית וגן. 

פלומין שהרבה מהאש מופנית אליו לאור מצבה של הקבוצה, סיפר לחבריו הקרובים כי המאמן רוני לוי ערך לו שיחה קשה באימון הקבוצה ביום שישי. באותה שיחה אם נרצה לומר בעדינות, רוני לוי הביע בפני השחקן בצורה חדה וברורה את חוסר שביעות הרצון מההתנהלות שלו במישור המקצועי. 

פרדי פלומין ואופיר קריאף מאוכזבים (אורן בן חקון)פרדי פלומין ואופיר קריאף מאוכזבים (אורן בן חקון)

בשיחות שקיימו השחקנים בחדר ההלבשה נאמר: ״אנחנו חייבים להתעורר ומהר, כל הביקורות מופנות לרוני אבל אנחנו אחראים למצב כמוהו אם לא יותר, מול נתניה אפשר להחזיר את הכבוד שלנו״. 

מבחינת ההרכב, אנטואן קונטה לא  כשיר ושי קונסטנטין יפתח כמגן ימני, כאשר בהתקפה שלומי אזולאי ימשיך לקבל את הקרדיט. ורדשקה יחזור למרכז ההגנה, כאשר בקישור ימשיכו עדי תמיר, דן איינבינדר ועלי מוחמד. 

עלי מוחמד (חגי מיכאלי)עלי מוחמד (חגי מיכאלי)

הרכב בית”ר ירושלים: איתמר ניצן, מקס גרצ’קין, אור זהבי, דיוגו ורדשקה, שי קונסטנטין, עדי תמיר, דן איינבינדר, עלי מוחמד, גדי קינדה, ליוואי גארסיה ושלומי אזולאי.

גם מזל אין: זבידאת פרק את הכתף וייעדר בנתניה

אם לא די ביכולת הלא משכנעת שהיא מציגה מפתיחת העונה ולעובדה שהיא לא ניצחה כבר למעלה מחודש ימים בליגת העל, מכבי נתניה סובלת כעת גם ממכת פציעות שמשפיעה ישירות על ההרכב שיפתח מחר מול בית"ר ירושלים, ופוגעת בתוכניות שתוכננו על ידי סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה במהלך השבוע האחרון.

הדריכות והלחץ בנתניה מלווים כעת בתחושה קשה של חוסר מזל. לאחר שאביב אברהם הפצוע ומוחמד זבידאת, שהובהל לבית החולים לניאדו בעיר לאחר שפרק את הכתף באימון, לא נכללו בסגל הקבוצה לקראת בית"ר. מי שיפתח במקומו הוא ויקי כחלון, כאשר את חוליית ההגנה ישלימו צליל נחמיה, שיערוך הופעת בכורה בליגת העל, דולב אזולאי ובורחה הררה, כאשר בן תורג'מן פצוע ולא כשיר לסגל ורומן גולובארט הלא כשיר במאת האחוזים יפתח על הספסל. 

מוחמד זבידאת (רדאד ג'בארה)מוחמד זבידאת (רדאד ג'בארה)

בחוליית הקישור ימשיך כמובן הקפטן אלמוג כהן ואליו יצוות ניקו אולסק, שישוב להרכב. לפניהם ישחקו גבי קניקובסק ויחמיר היקה. בהתקפה יוצבו הצמד פאטוס בצ'יראי וגיא מלמד.

"אנחנו לא דופקים על שולחנות, אבל בנתניה תמיד אומרים את האמת לשחקנים וגם עכשיו, למרות הפציעות והתחושה שכלום לא הולך לנו, אנחנו מצפים מהם להופעה טובה יותר, נגמרו התירוצים", אמרו במועדון בהתייחס ליכולת החלשה בתבוסה למכבי חיפה. "הם צריכים להוכיח הרבה יותר רצון ולא ראינו את זה יותר מדי מתחילת העונה. יש פרמטרים שהמאמנים הציבו ולפי זה שחקנים ישחקו, לא לפי שמות ולא לפי משכורות. מי שישחק יהיה רק מי שיעשה את מה שמבקשים ממנו".

הרכב משוער: דני עמוס, ויקי כחלון, דולב אזולאי, צליל נחמיה, בורחה הררה, אלמוג כהן, ניקו אולסק, גבי קניקובסקי, יחמיר היקה, גיא מלמד ופאטוס בצ'יראי.