בית”ר ירושלים, עם רוני לוי על הקווים ויוסי בניון כמנהל מקצועי, בחנה הערב (חמישי) לראשונה את הסגל המחודש שלה במשחק הכנה מול מ.ס אשדוד של רוני אוואט, אך הקבוצות נפרדו ב-0:0. עלי מוחמד ומיכאל אוחנה עלו בהרכב להופעה ראשונה. המשחק הועבר בשידור חי בערוץ ONE ובאתר.

המשחק החל בקצב איטי במיוחד, כיאה למשחק הכנה ראשון עבור הירושלמים ושני עבור האשדודים. המשחק חולק לשלושה שלישים, ושתי הקבוצות פשוט לא הגיעו למצב אמיתי בכל השליש הראשון. רק בדקה ה-38 הגיע האיום הרציני הראשון, ועד אז השליטה במרכז השדה הייתה לחלוטין שייכת לבית”ר, כשעלי מוחמד וגדי קינדה היו דומיננטיים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדים פרצו למשחק ההכנה של בית״ר ואשדוד

הקצב עלה מעט במהלך השליש השני, אנטואן קונטה היה קרוב לכבוש עבור הירושלמים, ומנגד היה זה נאור עבודי שסיכן את השער הבית”רי. עם זאת, לקראת סיום השליש שוב הקצב ירד והמצבים לא הגיעו.

עם סיום השליש השני קרתה תקרית הזויה באצטדיון הי”א, כאשר מאות אוהדים התפרצו אל שדה המשחק והטילו ספק על המשך קיומו. שחקני בית”ר מיהרו לרדת לחדרי ההלבשה, ולאחר מספר דקות וקריאות של הכרוז לאוהדים לחזור ליציעים, השליש השלישי החל כמתוכנן.

מיכאל אוחנה (אחמד מוררה)מיכאל אוחנה (אחמד מוררה)

גם בשליש האחרון המשחק היה דומה מאוד לאיך שהתנהל לפני כן, זאת למרות השינויים הרבים של שני המאמנים בשתי הקבוצות. יעקב בריהון פגש את המשקוף בדקה ה-71 ורשם החמצה נוספת ארבע דקות לאחר מכן, אך בסופו של דבר המשחק נגמר ללא שערים.

שליש ראשון

דקה 13: למרות שליטה בית”רית, כמעט מ.ס אשדוד עלתה ליתרון. כדור חופשי של המארחת הוגבה אל תוך הרחבה, שם היה חופשי לחלוטין שובל גוזלן, אך פספס במעט את הכדור.

עלי מוחמד עם הכדור (אחמד מוררה)עלי מוחמד עם הכדור (אחמד מוררה)

שליש שני

דקה 38: בית”ר פשוט לא מצליחה לסכן את השער. הקבוצה יצאה למתפרצת, כאשר אנתוני וארן קיבל את הכדור באגף השמאלי והגביה, אך הגנת אשדוד הסתדרה והחזירה את הכדור לשוער, רון שושן.

מיכאל אוחנה עם גיל כהן (אחמד מוררה)מיכאל אוחנה עם גיל כהן (אחמד מוררה)

דקה 42: סוף סוף הזדמנות ראשונה לבית”ר, וזו ההזדמנות הטובה ביותר במשחק השומם. לירן רוטמן הכניס כדור עומק לאנטואן קונטה שבעט במקריות לעבר השער, אך רון שושן הדף.

לירן רוטמן (אחמד מוררה)לירן רוטמן (אחמד מוררה)

דקה 45: גם אשדוד סוף סוף עם ניסיון רציני. כדור שהוגבה לרחבה מצא את ראשו של נאור עבודי, שנגח טוב ובעוצמה, אך איתמר ניצן קלט.

רוני לוי על הספסל (אחמד מוררה)רוני לוי על הספסל (אחמד מוררה)

דקה 47: מיכאל אוחנה חטף כדור, פרץ קדימה, ובעט מ-18 מטרים לעבר שערו של רון שושן, אך הכדור שלו הלך גבוה.

עלי מוחמד עם הכדור (אחמד מוררה)עלי מוחמד עם הכדור (אחמד מוררה)

דקה 60: עם סיום השליש השני, מקרה הזוי באצטדיון הי”א, כאשר מאות אוהדים פרצו לכר הדשא. שחקני בית”ר מיהרו לרדת לחדרי ההלבשה והיה חשש להמשיך קיומו של המשחק. הכרוז קרא להם לחזור אל היציעים, והשליש השלישי חודש כרגיל.

אוהדים פורצים למגרש (אחמד מוררה)אוהדים פורצים למגרש (אחמד מוררה)
אוהדים פורצים למגרש (אחמד מוררה)אוהדים פורצים למגרש (אחמד מוררה)

שליש שלישי

דקה 67: כמה זה היה קרוב! יעקב בריהון מבית”ר הגביה קרן אל תוך הרחבה, והרכש הטרי תמיר עדי התרומם בצורה נהדרת ונגח, אך הכדור שלו חלף סנטימטרים מהקורה השמאלית של השער.

עלי מוחמד עם הכדור (אחמד מוררה)עלי מוחמד עם הכדור (אחמד מוררה)

דקה 71: הזדמנות מצוינת לבית”ר. התקפה טובה הסתיימה אצל דן איינבינדר שהעביר עם העקב ליעקב בריהון, שניצב לבדו מול השוער אולם בעט את הכדור למשקוף והחוצה.

מיכאל אוחנה עם הכדור (אחמד מוררה)מיכאל אוחנה עם הכדור (אחמד מוררה)

דקה 75: עוד הזדמנות מצוינת לבריהון, כאשר הקשר קיבל כדור עומק נהדר, ומצד ימין של הרחבה נכנס לכיוון המרכז ובעט, אך הכדור שלו היה לא מספיק חזק ושטוח. השוער עומר אגוזי קלט בקלות.

מקס גרצ'קין (אחמד מוררה)מקס גרצ'קין (אחמד מוררה)

דקה 85: שי קונסטנטין פרץ באגף הימני והגביה כדור מצוין אל תוך הרחבה, שם היה חופשי שלום אדרי המחליף ובעט מהאוויר, אך פספס במעט את המסגרת.

פרדי פלומין (אחמד מוררה)פרדי פלומין (אחמד מוררה)
אנטואן קונטה (אחמד מוררה)אנטואן קונטה (אחמד מוררה)
טל בן חיים מוסר (אחמד מוררה)טל בן חיים מוסר (אחמד מוררה)
ג'קי בן זקן ומשה חוגג (אחמד מוררה)ג'קי בן זקן ומשה חוגג (אחמד מוררה)
גדי קינדה עם הכדור (אחמד מוררה)גדי קינדה עם הכדור (אחמד מוררה)
שלומי אזולאי (אחמד מוררה)שלומי אזולאי (אחמד מוררה)

מ.ס אשדוד: רועי משפתי, גיל כהן, ניר ברדע, בן אל אדרי, יצחק אספה, מונטרי קמאהני, לאונרד אווסו, רועי גורדנה, סמואל אלאבי, דין דוד ושובל גוזלן.

כן שותפו: רון שושן, נאור עבודי, אליאור משעלי, גל אביב, לישי ביטון, טל שטרית, חמודי כנעאן, אוהד רבינוביץ’, זוהר אביסרור, רועי שפר, עידן שטיין, אורי זוהר, אפונג, זוהר סזנו, הדר ברד, אביב סאלם,ניב בן יוסף ועומר אגוזי.

בית”ר ירושלים: איתמר ניצן, אנטואן קונטה, אור זהבי, טל בן חיים, מקס גרצ’קין, עלי מוחמד, גדי קינדה, לירן רוטמן, מיכאל אוחנה, פרדי פלומין ואנתוני וארן.

כן שותפו: שי קונסטנטין, אופיר קריאף, עדי תמיר, שלום אדרי, אפונסו טיירה, דן איינבינדר, ז’אורז’יניו, יעקב בריהון, נתנאל דלויה, רוי ששון ושלומי אזולאי.