אחרי שבעלי הפועל רעננה, אשר אלון, סגר את דמי המעבר של המגן השמאלי, ירדן כהן, לבית”ר ירושלים כששתי הקבוצות הגיעו לסיכום על סכום של 1.5 מיליון ש”ח, כפי שפורסם ב-ONE, הבעלים ביקש מהשחקן לוותר על 25% מדמי המעבר שמגיעים לו על פי החוזה עם רעננה. אלון אמר כי הוא מוכן להעביר לשחקן 150,000 ש”ח במקום 375,000 ש”ח, אך כהן לא מוכן לכך.

למגן השמאלי יש חוזה לעוד שנתיים מעבר לעונה הנוכחית עם רעננה וסוכנו אסף ואקנין אמר ל-ONE: “כל הצעה שתגיע על השחקן, עד תום החוזה, לא תתקבל על ידו. אנחנו מצפים שאשר אלון יכבד את החוזה שיש לירדן כהן איתו וישלם לו את דמי המעבר המגיעים לו לפי דין החוזה עליו חתומים שני הצדדים. הוא גם לא יאריך את החוזה שלו בהפועל רעננה, אין סיכוי שזה יקרה”. 

בנושא אחר. בהפועל רעננה לקחו קשה את התבוסה 4:0 להפועל חדרה במשחק שהתקיים אתמול (שבת) בין הקבוצות. אחרי הניצחון על בית"ר ירושלים ערב הפגרה, לא חשבו ברעננה שהקבוצה תספוג כזה הפסד אך הבעלים אשר אלון מודה: "אנחנו קבוצה שכאשר היא מגיעה כפייבוריטית, זה מה שקורה לה. אחרי הניצחון על בית"ר ירושלים היה קשה להחזיר את השחקנים לקרקע, חשבנו שבגלל הפגרה, אולי ישכחו, אבל זה לא קרה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גוטמן: השתחרר הרבה לחץ, שמח על התצוגה

עוד המשיך ואלון וציין: "אנחנו צרכים ללמוד ולדעת שאנחנו קבוצה קטנה ולא יציבה. נקווה שנתאושש מהר, זו מכה גדולה. נקווה שנלמד ונראה מה עושים, כל הכבוד לחדרה וגם בזכות ה-VAR הם קיבלו שני פנדלים שאני לא בטוח לגבי אחד מהם".