זהו, הכל מוכן מבחינת בית״ר ירושלים למשחק הערב (ראשון, 20:15) מול הפועל באר שבע. למעלה מ-17,000 אוהדים הבטיחו את מקומם בטדי ואפשר לחוש את ההתרגשות בעיר לקראת המפגש המסקרן מול הפועל באר שבע במסגרת המחזור הראשון של ליגת הבורסה לניירות ערך. 

בבירה השלימו את כל הסידורים לצורך העברתו של דיוגו ורדשקה ברשות לברקת התקציבים והוא נרשם בהצלחה למשחק מול האדומים, כשבמקביל אפונסו טיירה הוקפא. מבחינת ההרכב, נראה שרוני לוי דיי סגור על ה-11 שיפתחו מלבד התלבטות במרכז ההגנה בין טל בן חיים לאופיר קריאף. בחוד ההתקפה מתמודדים אנתוני וארן ושלומי אזולאי על מקום אחד לצידם של ליוואי גארסיה ופרדי פלומין. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוני לוי: הקבוצה מוכנה לליגה

המאמן רוני לוי קיים אספת קבוצה בה אמר: ״הגענו לרגע שחיכינו לו. עשינו הכנה טובה, הכרנו אחד את השני ובעיקר הוכחנו לעצמנו שיש כאן קבוצה טובה. עכשיו מתחיל הדבר האמיתי ואני רוצה לראות את רמת המחויבות שלכם כמו ששידרתם עד היום. יש לנו משחק נגד קבוצה טובה ואני מצפה מכם להמשיך ולגלות את הרצינות שאפיינה אותנו עד עכשיו״.

מבחינת המשטרה האוהדים לא יוכלו להגיע עם הרכבים לטדי ולרשותם יעמדו שאטלים, אוטובוסים ורכבת מיוחדת שהופעלה לטובת המשחק.  לפני תחילת המשחק ייערך טקס הוקרה לכבודם של מנהל הקבוצה לשעבר, אברהם לוי ויו״ר הקבוצה לשעבר משה דדש.