מכבי פתח תקווה מתעתדת להגיש תביעה למוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל על סך 990 אלף שקל, סכום שמגיע להם לטענתם על מעברו של לירן רוטמן לבית”ר ירושלים, זאת לאחר שהבורר עו”ד אמיר זולטי דחה את התביעה של רוטמן ובית”ר נגד פ”ת. את מכבי פ”ת ייצג עו”ד טל ספיבק, את בית”ר רונן מוזסון.

בפסק הבורר נכתב בין היתר: “אני דוחה את תביעת התובעים, ככל שהיא מתייחסת למתן סעד הצהרתי המורה כי "התובעים פטורים מתשלום כלשהו בגין שחרור השחקן מהנתבעת, לרבות פיצוי בגין אימון. נוכח תוצאה זו אני מחייב את התובעים, ביחד ולחוד, בתשלום שכ"ט הבורר מעבר למקדמה ששולמה בסך 750 ש”ח ומעבר לשכה"ט ששולם בגין החלטות ביניים בסך 7,250 ש”ח + מע"מ, וכן בשכ"ט עוה"ד של הנתבעת בסך 7,500 ש”ח + מע"מ. סכומים”.

אבי לוזון (שחר גרוס)אבי לוזון (שחר גרוס)

מכבי פ”ת הציעה לרוטמן חוזה של 330 אלף שקל לעונה ומכאן נגזר סכום התביעה. הקבוצה מצפה לקבל כמיליון שקלים מבית”ר. בתביעה בית”ר ורוטמן ניסו לטעון כי מאז הגעתו למכבי פ”ת היא לא השביחה את השחקן ולא נתנה לו דקות משחק עד גיל 21: “למעשה מאז העברתו לנתבעת ועד להגיעו לגיל 21 לא "השביחה" הנתבעת את השחקן. היא לא נתנה לו דקות משחק ואף השאילה אותו לקבוצה אחרת”. מכבי פ”ת שללה את העניין ודורשת דמי השבחה.

משה חוגג (רדאד ג'בארה)משה חוגג (רדאד ג'בארה)