משה חוגג, הבעלים של בית״ר ירושלים, ניסה במהלך השבוע לבדוק שוב האם מכבי חיפה משחררת את ירדן שועה. חוגג, כך מספרים בירושלים קיבל תשובה חד משמעית מהירוקים: שועה לא למכירה.

יש לציין כי לפני כשבוע בעלי הצהובים-שחורים החליט לרדת משועה בגלל תג המחיר וההתנהלות שלו. אך אחרי שהמאמן רוני לוי הבהיר שלא תהיה לו בעיה להתנהל מול השחקן ובשל מכירת גדי קינדה, חוגג שוב שינה את התוכנית שלו לגבי השחקן של חיפה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני ליגת העל בסרטון לזכר יום השואה

במהלך השבוע האחרון הצטרפו לירוקים לייו קסטייאנו שכבר נחת בארץ, התאמן ומחכה לשחרור הבינלאומי והשוער היהודי ג'ו קוזמינסקי שנחת בארץ ואמור לעבור בדיקות רפואיות ולחתום על החוזה עד תום העונה פלוס אופציה לעונה נוספת. לגבי מרטין האשק שעל מועמדותו פורסם לראשונה ב-ONE, בחיפה מחכים לאור ירוק של מרקו בלבול  שאכן רוצה את הצ'כי. המאמן מבין שהוא לא יכול להביא שחקן יקר כזה ולהושיב אותו על הספסל.

לאחר מכן, גם הבעלים יעקב שחר יצטרך לתת אור ירוק למהלך של צירוף שחקן שעם כל העלות הכספית והשכר שלו, יהווה תוספת לתקציב של מעל כ-1.2 מיליון יורו, סכום גדול מאוד. שחר יצטרך לראות האם ימשיך כל הזמן להוסיף ולהוסיף מיליוני שקלים מעבר לתקציב המקורי.

בנושא אחר, בחיפה מצפים לקהל גדול במיוחד שיגיע לבלומפילד למפגש עם בני יהודה, הצפי הוא ל-7,000 אוהדים ויותר. ליובל אשכנזי, דולב חזיזה וירדן שועה יהיה זה מפגש מול האקסית . האחרון הוא שחקן הספסל היקר ביותר כרגע בליגת העל. שכרו  מעורך בכ-70 אלף שקל נטו בחודש. שועה אמנם על תקן שחקן ספסל כיום, אבל לפחות משפיע לטובה במגרש עצמו כאשר בשני המשחקים האחרונים שוב  הספיק לכבוש.

לקראת בני יהודה ביום שני מקווים בחיפה להכשיר את הפצועים דולב חזיזה שסובל מבקע קטן ולא מוכן לעלות על שולחן הניתוחים ועופרי ארד. על פי כל ההערכות השניים יהיו בסגל למשחק.