יום סוער עובר על בית”ר ירושלים. הקבוצה מהבירה פתחה אחה”צ (רביעי) את עונת 2019/20 בבית וגן עם שלל שחקני הרכש, ביניהם השחקן שעשה הכי הרבה רעש מאז שהגיע, עלי מוחמד, אך לצערם של אנשי המועדון, העסק לא עבר בשלום כפי שקיוו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדי בית"ר תומכים ומעודדים את עלי מוחמד

כזכור, לאחר שהגיעו לאימון הבכורה כ-4,000 אוהדים וכצפוי גם פוצצו אותו על מנת לעודד ולהטריף את השחקנים, חלק מהם שרו בגנותו של מוחמד, שבכלל לא יצא מחדר ההלבשה לאחר שאלו עלו אל כר הדשא והחלו להניף את השחקנים על הכתפיים, כשהעניין עורר את זעמו של משה חוגג, שהיה נסער מאוד מהסיפור, והמועדון הוציא הודעה רשמית כי הוא שוקל את המשך צעדיו בקבוצה.

משה חוגג באימון בית"ר ירושלים (איציק בלניצקי)משה חוגג באימון בית"ר ירושלים (איציק בלניצקי)

הסערה סביב האימון חלחלה לחדר ההלבשה של הקבוצה. השחקנים הזרים ניסו להבין מה קרה ועל מה כל המהומה. מוחמד, שנשאר בחדר ההלבשה בזמן ששאר השחקנים יצאו לחגוג עם האוהדים, הבין שלמרות הקריאות ‘מוחמד מת’, רוב האוהדים על הדשא שרקו בוז לאותן קריאות. 

בבית״ר דחו את האפשרות שמוחמד יבקש לעזוב בעקבות התקרית הערב בבית וגן. שחקנים מספרים כי הניז’רי היה רגוע בחדר ההלבשה. לשחקנים אמר: “הכל טוב, אני בסדר גמור”. 

אוהדי בית"ר ירושלים פורצים למתחם האימונים בבית וגן (איציק בלניצקי)אוהדי בית"ר ירושלים פורצים למתחם האימונים בבית וגן (איציק בלניצקי)

לאחר שהכמעט כל האוהדים עזבו את מתחם האימונים, הקשר נשאר בחדר ההלבשה ואף שיחק שש בש כרגיל, כשהוא מאמין כנראה שבסוף הכל יסתדר. אגב, כשהוא יצא מבית וגן נותרו עוד כמה עשרות אוהדים שביקשו להצטלם איתו ותמכו בו. חבריו לקבוצה תמכו בו וחיזקו אותו, גם ראשי המועדון נתנו לו להרגיש שהכל בסדר ועטפו אותו. 

לא הרבה לאחר האירועים, חברו לקבוצה של מוחמד, פרדי פלומין, היה הראשון לתמוך בו ברשתות החברתיות כשהעלה פוסט לחשבון האינסטגרם שלו. הצרפתי כתב: “אנחנו איתך לא משנה מה שיקרה. אתה איתנו ואנחנו איתך. אוהב אותך אחי”. מאוחר יותר, גם אנטואן קונטה העלה את אותו הפוסט.