במכבי חיפה סופרים את השעות לקראת משחק הליגה הערב (ראשון) ב-20:15 מול בית"ר ירושלים. אחרי שאתמול אוהדי הקבוצה הטריפו את השחקנים באימון לקראת המשחק, בחיפה ינסו מעתה להתרכז בעיקר בהכנות המקצועיות.

עד כה הירוקים שיחקו רק מול אחת מהקבוצות הגדולות שמכוונות גבוה העונה וזו הייתה מכבי תל אביב, מה שהסתיים בהפסד 1:0 בבלומפילד. הפעם תגיע לסמי עופר בית"ר ירושלים, שמכוונת גם היא לצמרת הגבוהה ומצויה בכושר מצוין.

אך הכושר של הירושלמים לא מרתיע את שחקני מכבי חיפה: "הדברים תלויים לפני הכל בנו. בסמי עופר, עם אצטדיון מלא וקהל דוחף, אין סיבה שלא נשאיר את הנקודות בבית. ניצחון על בית"ר זו אמירה שאנו מכוונים להתמודדות על תואר האליפות", אמרו בקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לקראת בית"ר: אוהדי מכבי חיפה בטירוף

במועדון נוטים להאמין שקיים סיכוי גבוה שמרקו בלבול ימשיך עם יאניק ווילדסחוט בהרכב ויותיר את מוחמד עוואד וירדן שועה על הספסל, אך המאמן שומר בינתיים את הקלפים צמוד לחזה, ומעדיף לתת למספר שחקנים את ההרגשה שהם בתמונת ההרכב.

עם זאת, נראה שבכל מקרה בלבול מעדיף בשלב זה להשתמש בשועה מהספסל. גם ז’אנדו פוקס המכונה "גרזן" ומקסים פלקושצ’נקו צפויים לחכות להזדמנות שלהם מהספסל, כשווילדסחוט תורגל ב-11.

הרכב משוער: ג’וש כהן, ארנסט מבוקה, טרנט סיינסבורי, עופר ארד, סאן מנחם, נטע לביא, יובל אשכנזי, דולב חזיזה, צ’ירון שרי, יאניק ווילדסחוט וניקיטה רוקאביצה.