כ-300 אוהדי בית״ר ירושלים הגיעו הבוקר (שישי) לאימון הקבוצה בבית וגן כדי להפגין תמיכה בשחקנים לפני המשחק ביום שני מול הפועל תל אביב. אבוקות, רימוני עשן ועידוד לאורך כל האימון ליוו את השחקנים בצהוב-שחור באימון הקבוצה כשהמסר היה ברור: ״אנחנו איתכם, תביאו לנו ניצחון על הפועל״. לקראת הסיום האוהדים, שתלו שלט “תנו לנו חזיר אדום” פרצו לדשא ובכך החלק המקצועי של האימון תם. 

המאמן רוני לוי יחסר מהמשחק את דן איינבינדר וליוואי גארסיה הפצועים. על פי הערכות, לוי יעלה עם אותו הרכב שפתח במשחק מול מכבי חיפה, מה שאומר שאלירן עטר וחנן ממן ישחקו בחלק הקדמי, קריאף ומוחמד שהיו מצוינים מול הירוקים ישחקו במרכז המגרש, אנטואן קונטה ימשיך כבלם. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אימון בית״ר לפני הפועל ת״א

״מעבר ליריבות מול הפועל תל אביב והיוקרה סביב המשחק, חשוב לנו להמשיך במומנטום ולהישאר בצמרת ולכן נצטרך להגיע ממוקדים כדי לנצח ביום שני, קל זה בטוח לא יהיה״, אמר שחקן בקבוצה לקראת המשחק. 

אוהדי בית''ר פורצים לכר הדשא באימון (אורן בן חקון)אוהדי בית''ר פורצים לכר הדשא באימון (אורן בן חקון)

16,000 אוהדים הבטיחו את מקומם למשחק בטדי ובבית״ר מצפים לכמות גדולה מאוד של קהל ביום שני ולכן יצאו בקמפיין שנקרא ״להרים אוהדים מהכורסא״. הקמפיין, שמטרתו למלא את האצטדיון הביתי בשני, קורא לחלק ‘הרדום’ של הקהל להגיע בהמוניו למשחקי הבית. 

אוהדי בית''ר באימון (אורן בן חקון)אוהדי בית''ר באימון (אורן בן חקון)
אלירן עטר (אורן בן חקון)אלירן עטר (אורן בן חקון)