אחרי שחגגה את ה-0:1 היוקרתי על הפועל תל אביב באצטדיון בלומפילד המחודש, בית״ר ירושלים כבר עורכת את הכנותיה האחרונות לקראת המפגש עם הפועל חדרה הערב (רביעי) ב-20:00 באצטדיון טדי במסגרת המחזור ה-12 בליגת הבורסה לניירות ערך.

מאמן הקבוצה, רוני לוי, סיפר במסיבת העיתונאים לקראת המפגש: ״זה שבוע אינטנסיבי לכל הקבוצות, כולם משחקים שלושה משחקים השבוע. התחלנו טוב עם ניצחון על הפועל תל אביב, אך נקווה להמשיך את המומנטום. אנחנו יודעים שמצפה לנו יריבה טובה, קבוצה שיודעת לעשות הגנה ולצאת למתפרצות. הם הביכו את בית"ר בעונה שעברה וניצחו 0:1 בטדי״.

לוי:מקווים להמשיך את המומנטום

ההתרשמות והדברים שיש לתקן אחרי ה-0:1 על הפועל ת״א: ״לקחנו דברים לא טובים מכל משחק ותיקנו אותם. הגענו להזדמנויות נגד הפועל תל אביב ולא ניצלנו אותן והכרענו את המשחק. היה לחץ אופטי שלהם, אבל מלבד ההצלה של טל בן חיים, הם לא הגיעו למצבים. אני לא זוכר שאיתמר ניצן נגע בכדור. זה חשוב לגלות אופי, הבהרתי מסרים ודברים לשחקנים. אני מרוצה מחלק מהדברים, אך יש הרבה מה לשפר. אנחנו מעדיפים להשתפר ולנתח מה לשפר אחרי ניצחונות״.

היכולת של פרדי פלומין: ״פרדי עשה הכנה נהדרת לליגה, הוא התחיל אותה בצורה טובה. לשחקנים מוכשרים שעושים קפיצת מדרגה הם צריכים לשלב כישרון עם עבודה טקטית, הוא פחות בא לידי ביטוי כי לא הביא מספרים. הבהרנו לו את הדרישות וחשוב לזכור שהוא סבל מפציעה לא פשוטה בברך. חשוב שהוא כבש, אבל אנחנו רוצים לראות המשכיות. ינואר? כל הזמן יש מחשבות איך אפשר להשתפר, נחשוב איפה״.

רוני לוי מחבק את פרדי פלומין (רדאד ג'בארה)רוני לוי מחבק את פרדי פלומין (רדאד ג'בארה)

המצב של חדרה: ״הרבה קבוצות שמגיעות בסיטואציה כמו חדרה אי אפשר לדעת לאן זה ייקח אותן, אנחנו מתרכזים בעצמנו. אני מאמין ביכולת שלנו להשיג תוצאה טובה״.

המגן מקס גרצ׳קין הוסיף: ״לפני שאנחנו מדברים על כדורגל, אני רוצה לדבר על נושא חשוב כי אנחנו משחקים מול חדרה, קבוצה בה שיחקתי בעונה שעברה ויהיה חסר שחקן שהוא חבר קרוב שלי. אני רוצה לאחל החלמה מהירה לחביב אוחיון מכל המועדון. אני מודה לחדרה על השנה שעשינו יחד, התחברתי לבית"ר ירושלים ואני מצפה מאוד למפגש״.

הקהל של בית״ר: ״אני חייב לציין לטובה את הקהל שמביא אווירה אירופאית לכל דבר. בכל משחק אנחנו מרגישים במשחק בית. המועדון הולך בכיוון טוב, נותן הזדמנויות לצעירים, פחות מסתכלים על גילאים, אלא על תרומה מקצועית ומי בא לתת את הנשמה. פתחנו את העונה בצורה לא פשוטה, אחרי זה צברנו את הנקודות. אני לא רוצה לצאת בהצהרות, מסתכל משחק אחרי משחק. תמיד יש איפה להשתפר, אך כולנו בדרך הנכונה״.

בתוך כך, מנכ”ל בית”ר ירושלים, מוני ברוש, שלח מכתב למנכ”ל מנהלת הליגות, ניקולס לב, במה שבמועדון מגדירים: “התנהלות לקויה ואינה מכבדת כלפי אוהדי בית”ר בכניסה לאצטדיון בלומפילד”.

אוהדי בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)אוהדי בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)

במכתב נכתב בין היתר: “אוהדים רבים דיווחו על אווירה לחוצה, דחוסה, קליטת אוהדים בצורה איטית ביותר, מה שיצר תור ארוך גם לאנשים שהגיעו שעה לפני המשחק. מהסרטונים ניתן לראות בבירור חוסר התחשבות באוהד, זלזול, קריסת מחסומים שטופלה בצורה לא נכונה ושימוש בסוסים ובפרשים. כוחות האבטחה, שהרבה פעמים רואים את אוהדי בית”ר ומרגישים כאילו הגיעו לקרב, לא תרמו לסדר אלא בעיקר לכאוס ויצירת אווירת קרב”.