בהפועל ת"א יצאו בתחושות מעורבות ממשחק ההפסד 1:0 לבית"ר ירושלים. מצד אחד בקבוצה היו מרוצים מהמחצית השנייה, מהמחויבות שהראו השחקנים, מהאגרסיביות שהייתה חסרה במשחקים הקודמים, אך מצד שני האדומים מבינים ומודים כי חסרה להם איכות וזאת בעיה גדולה.

בקבוצה יש ביקורת על הזרים שלא מוסיפים כלום, וכרגע התחושה היא ששוב כשלו בנושא הרכש. בהפועל לא בונים כרגע על רכש ויודעים שיש עוד זמן עד חלון ההעברות של ינואר, ובכל אופן כלל לא ברור מה יעמידו האחים ניסנוב לצוות המקצועי, בראשותם של משה סיני וניר קלינגר, אך בקבוצה מבינים שהם יצטרכו להתחזק.

בסיום המשחק אמש, נציג הבעלים, סיני נכנס לחדר ההלבשה, לחץ את ידי השחקנים ואמר להם בין השאר: "נראיתם הרבה יותר טוב, יותר נחושים, אבל זה לא מספיק". סיני בעצמו מבין במסר שלו לשחקנים כי  למרות כל השיפור שהם מראים, הם צרכים לתת הרבה יותר”.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: ״מחצית שניה הלכנו יותר מדי אחורה״

המאמן ניר קלינגר, ניסה לשדר מסר חיובי, כי הוא גם למעשה מבין, שהוא צריך להישאר כרגע עם הסגל הקיים: “יש אופטימיות. אני חושב שאנחנו בדרך לפתור את הנושא של איך אנחנו נראים על המגרש. נראינו טוב במחצית השנייה, אינטנסיביים, לחצנו גבוה. גם בכושר הגופני נעשתה עבודה קשה וראינו שיפור. ההגרלה זימנה משחקים רשים ואנחנו צריכים להתמודד איתם”.

לקראת הדרבי ביום רביעי, המאמן היה מזוהה שנים רבות עם מכבי ת"א שלח מסר: "אנחנו באים בראש מורם, אני לא חושב שצריך  לפחד מאף קבוצה, המילה הזאת לא קיימת בלקסיקון בהפועל ת"א. צריך להחזיר את הגאווה שהאוהדים יבואו ויראו קבוצה כמו במחצית השנייה, לוחמת, משחקת,  מתלהבת, וקצת יותר איכותית".

לגבי מאור בוזגלו, בהפועל ת"א מעריכים כי ייקחו עוד מספר שבועות עד שהקשר יתאושש ממחלת הנשיקה, למרות שהוא חש קצת יותר טוב. לקראת הדרבי ברביעי, עומר דמארי וסטפן ספירובסקי צפויים לחזור לסגל, אך בקבוצה יודעים שחסר להם לא מעט כדי לחזור לכושר משחק מלא.