אחרי שתי עונות בהן שיחק במכבי פתח תקווה ובעירוני קריית שמונה, אורי מגבו, המגן השמאלי בן ה-32, חוזר לבית”ר ירושלים לקדנציה שנייה, כך נודע היום (שני) ל-ONE לראשונה, כאשר הוא חתם רשמית לעונה אחת עם אופציה לעונה אחת נוספת באמצעות סוכנו גלעד קצב.

עוד קודם לכן, עירוני קריית שמונה ומגבו הגיעו לסיכום על התרת חוזהו של השחקן במועדון, שהיה אמור להמשך שנתיים. בק”ש החליטו לסיים את ההתקשרות עימו לאור חוסר שביעות רצון של המאמן מסאי דגו מהיכולת של השחקן. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משה חוגג מפתיע את זוגתו ליום ההולדת

מגבו אמר לאתר הרשמי של המועדון: "אני שמח לחזור וללבוש את המדים של בית"ר ירושלים. תמיד הייתה לי פינה חמה בלב למועדון הזה, ולמרות שלא גדלתי בו, אין ספק שאני מרגיש פה בבית. מאחל לקבוצה בהצלחה במשחק היום, ורוצה להודות לצוות המקצועי על האמון בי. אני מבטיח שאתן את כל הגוף והנשמה. ובעזרת השם נביא הצלחות לטדי. התגעגעתי לקהל הטוב במדינה, ולא יכול לחכות לשחק עבורם". 

מגבו כזכור, שיחק בבית”ר בין 2015 ל-2017, אך לא הותיר חותם של ממש. לאחר מכן עבר לשחק במכבי פ”ת ולאחר עונה חתם בק”ש לשנתיים, אך כאמור שוחרר כבר עכשיו. במהלך הקריירה אותה החל ב-2006 בא.ס רמת אליהו, שיחק גם במכבי יפו, בהפועל ראשון לציון ב-2009/10, מ.ס אשדוד, הפועל אשקלון, הכח עמידר רמת גן ובבית”ר תל אביב/רמלה.

מגבו חוגג עם יוסי בניון במדי מכבי פ"ת (רדאד ג'בארה)מגבו חוגג עם יוסי בניון במדי מכבי פ"ת (רדאד ג'בארה)