בית”ר ירושלים ממשיכה לחזק את הסגל בחלון ההעברות של ינואר. לאחר עזיבתו של גדי קינדה ל-MLS והבור שנוצר בקישור ההתקפי, ואחרי צירופו של אלירן עטר ממכבי תל אביב, הקבוצה מהבירה הודיעה היום (חמישי) רשמית על החתמתו של חנן ממן מהפועל באר שבע. חוזהו של הקשר הוא לשנה וחצי עם אופציה לשנה נוספת. 

המנהל המקצועי יוסי בניון לאחר ההחתמה: "אנחנו ממשיכים ומביאים שחקנים על מנת להפוך את הקבוצה לחזקה יותר ואיכותית יותר. ההגעה של אלירן אתמול ושל חנן היום יתנו לנו עוד איכות בסגל ואנחנו בטוחים שיעזרו לנו במטרות שלנו עד לסוף העונה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אלירן עטר באימון ראשון בבית וגן

עבור ממן בן ה-30, זוהי הפעם השנייה שילבש את המדים של בית”ר, לאחר ששיחק שם בעונת 2014/15 וכבש חמישה שערים ב-35 משחקי ליגה בהם שותף. לאחר עונה אחת בבית”ר ממן חזר להפועל חיפה ואחרי שתי עונות וחצי עשה את המעבר המתוקשר להפועל ב”ש, לה עזר לזכות באליפות והיה בורג משמעותי והאקס פקטור של ברק בכר באותה עונה.

חנן ממן עם דודו דהאן ויוסי בניון (דוברות בית"ר ירושלים)חנן ממן עם דודו דהאן ויוסי בניון (דוברות בית"ר ירושלים)

העונה, ממן לא זכה להרבה דקות בהפועל ב”ש ושותף ב-16 משחקי ליגה, מתוכם השלים 90 דקות בשני משחקים בלבד וברובם נכנס כמחליף בדקות הסיום. באופן טבעי הקשר לא היה מרוצה ממעמדו בב”ש ולאחר שנתיים בבירת הנגב ביקש לעזוב והשלים את מעברו לבית”ר ירושלים.