למרות הניצחון המרשים 0:3 על מכבי נתניה אמש (ראשון), חדר ההלבשה של בית״ר ירושלים היה מאופק בסיום המשחק באצטדיון בנתניה ולא נרשמו חגיגות. השחקנים לא חגגו יותר מדי את שלוש הנקודות מכיוון שכולם מבינים שאם לא תהיה המשכיות, סיר הלחץ בבית וגן יבעבע ואת הפקת הלקחים מהחגיגות של גביע הטוטו כנראה הפנימו במועדון מהבירה.

בחדר ההלבשה בסיום, הבעלים משה חוגג לחץ ידיים ובחר שלא לשאת דברים לשחקנים. הניצחון מספק וחשוב, אבל הראש של כולם כבר במשחק הבא של בית״ר מול נס ציונה. ״זה ניצחון שהוריד לחץ, עברנו שבוע מתוח מאז המשחק מול מכבי תל אביב, עכשיו יש לנו שבועיים להכין את עצמנו למשחק הבא”, אמרו במועדון. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
עידן ורד חוזר להתאמן

את המשחק מול העולה החדשה הירושלים ישחקו מחוץ לביתם וזאת בשל החלפת הביתיות עקב שזרוע בטדי שהוקדם בגלל משחק הנבחרת הצפוי בחודש הבא נגד פולין. אגב נבחרת, במועדון ביקרו את ההחלטה של הרצוג לא לזמן את גדי קינדה לסגל הנבחרת ועוד יותר התפלאו שקינדה לא זומן גם לאחר שדור מיכה יצא מהסגל. “הזוי שקינדה לא בסגל”, אמר גורם בבית״ר ל-ONE.

בחזרה למשחק מול היהלומים, המהלך של רוני לוי לנפות את פרדי פלומין מהסגל וזאת אף על פי שהשחקן היה כשיר במאת האחוזים ואף קיים אימון מלא במוצ״ש, העביר מסר ברור לשחקנים שכל אחד מהם נמצא על הכוונת. “אף אחד מאיתנו לא היה רוצה להתחלף עם פלומין בשיחה הקשה שהייתה לו עם רוני לוי ביום שישי. הוא יודע שהוא יצטרך לעבוד קשה כדי לקבל בחזרה את האמון”, אמר שחקן בקבוצה ל-ONE.

פרדי פלומן יחד עם אנטואן קונטה (חגי מיכאלי)פרדי פלומן יחד עם אנטואן קונטה (חגי מיכאלי)

בבית”ר מקווים שליוואי גארסיה ששיחק מצוין יצבור ביטחון להמשך העונה כאשר בצוות המקצועי של הקבוצה אין עוררין על הכישרון של השחקן. בבית וגן שמחו גם על השער שכבש שלומי אזולאי אחרי שבוע לא פשוט שעבר כשהיה עליו עליהום שהגיע גם מהיציעים בטדי במשחק מול מכבי תל אביב. עידן ורד חזר להתאמן, מיכאל אוחנה המחלים מהניתוח היה גם הוא במתחם האימונים.

ליוואי גרסיה נאבק עם בורחה הררה (חגי מיכאלי)ליוואי גרסיה נאבק עם בורחה הררה (חגי מיכאלי)