שוערה של בית”ר ירושלים איתמר ניצן הוא ללא ספק אחד השחקנים הבולטים בה העונה ובזמן הפגרה ניצלו במועדון את האפשרות להעמיק את הקשר בין הקבוצה לקהל וביקשו מהאוהדים לשלוח שאלות עליהם ענה השוער בכתבה שפורסמה באתר הרשמי של הירושלמים.

איך הוא שומר על כושר בהסגר: "למזלי, יש להורים של אישתי חדר כושר בבית ושם אני מתאמן בתקופה הזאת".

האם זו השנה הטוב הביותר בקריירה שלו: "אני חושב שהעונה הזו היא המשך ישיר של העונה שעברה, מבחינתי לפחות. ללא ספק אני מרגיש בשיא. אני מרגיש שאני משתפר משנה לשנה ואני הופך להיות שוער טוב יותר, וכל עוד אני אשמור על עצמי מבחינה פיזית, אני לא חושב שאני אפסיק להשתפר עד היום האחרון שלי בקריירה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האימון של אלירן עטר וזוגתו

מה חשב על בית”ר לפני שהגיע אליה: "לאורך כל השנים ששיחקתי נגד המועדון, תמיד אמרתי לעצמי שאני חייב לחוות את בית"ר מבפנים, לפחות לשנה אחת. לשמחתי זאת כבר השנה השנייה ולעוד הרבה שנים".

האם הוא מרגיש את הדחיפה של הקהל במגרש: ”כמובן שהדחיפה של הקהל מורגשת בכל דקה במשחק. אני חושב שכדורגל ללא קהל לא רלוונטי ולא מעניין. הקהל הוא פקטור מאוד חשוב".

ההרגשה אחרי האימון הראשון בנבחרת ישראל: "זה משהו שעבדתי בשבילו המון זמן וחיכיתי לו וסוף סוף זה הגיע אז אני מאושר. לצערי זה נדחה קצת, אבל אני עדיין יהיה שם במשחק הבא".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
טל בן חיים ומשפחתו קוראים להישאר בבית

האם לדעתו הוא ראוי לענוד את סרט הקפטן: "יש לנו שלושה קפטנים שעושים עבודה מצוינת במועדון, עידן, דן ואופיר. כל חדר ההלבשה עומד מאחוריהם ואני שמח על זה. קפטנים מעולים".

למה הוא תמיד מדבר עם השחקנים לפני בעיטות פנדל: "זאת אחת הדרכים קצת לערער את הביטחון של הבועט, לפעמים זה עובד ולפעמים זה לא אבל זה אחד מהכלים שאני משתמש בהם בפנדלים".

הרגע הגדול של העונה: "אני חושב שהניצחון מול מכבי ת"א בגמר גביע הטוטו היה רגע מאוד משמח עבור כל אנשי המועדון. ואם לקחת משחק אחד ספציפי בליגה, אני חושב שהניצחון מול הפועל ב"ש בחוץ".

אנטואן קונטה עם איתמר ניצן (רדאד ג'בארה)אנטואן קונטה עם איתמר ניצן (רדאד ג'בארה)

לסיום ענה על כמה שאלות קצרות: קבוצה אהודה בחו"ל – אתלטיקו מדריד. מי מצחיק אותי בחדר הלבשה – שלום אדרי. דמות לחיקוי – טר שטגן מברצלונה ואדרסון ממנצ'סטר סיטי. טיפ לשוער מתחיל – אל תוותר לעולם, תעבוד קשה ותאמין בעצמך עד הסוף.