עם חשיפת תוכניתו של חוגג ב-ONE, לצרף את אוהדי בית״ר ירושלים כשותפים בהחלטות הקבוצה בתמורה להתחייבות כספית מצידם, מתברר היום (שישי) כי אם התוכנית הזו לא תצא לפועל, תקציב הקבוצה בעונה הבאה ייחתך בחצי, תקציב שכר השחקנים יירד משמעותית והקבוצה תבסס את עצמה על השקעת בעלים מינימלית והתנהלות כספית באמצעות הכנסות המועדון.

הדברים האלה משתלבים גם עם הרצון של חוגג להציב תקרה של השקעת בעלים כפי שפורסם ב-ONE. ״אנחנו מבינים שחוגג כבר לא ישקיע בעונה הבאה לבד, הכול יהיה בצורה הרבה יותר מתונה, אבל בכל מקרה, אין פה מקרה כבירי 2״ מסבירים בבית וגן. בנוסף, כחלק מכל הבהלה אתמול, גם עובדי המועדון התחילו לשאול שאלות בינם לבין עצמם וניסו להבין האם פרנסתם נמצאת בסכנה. אחד העובדים אמר: “זה מלחיץ, כולם מקווים לטוב”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלינגר: לא צריכים להתנצל בפני אף אחד

על פי התוכנית של חוגג, שתתפרסם במלואה ביום חמישי הקרוב, מדברים על כך שבית״ר ירושלים תדרוש סכום שנע בין 500-600 ש”ח בשנה מכל אוהד ובתמורה האוהדים יקבלו כרטיסים לכל משחקי הבית של הקבוצה במחירים מוזלים מאוד. התוכנית הזו תהיה נדבך נוסף בתוכנית הבית”ריסט אליה הצטרפו 16,000 אוהדים.

מלבד הדאגה של חלק מאנשי המועדון מהמהלך של חוגג (היו כאלה שיעצו לו לא ללכת למהלך הזה), הדעה הרווחת בקהל היא ש”נגמר הכסף”, שאף אחד לא יביא כסף כדי לממן תקציב של 80 מיליון, שאוהדים לא צריכים לשים כסף במועדון כדי לקנות את מיכאל אוחנה או ליוואי גארסיה. מנגד אומרים בבית״ר: ״זו תוכנית מהפכנית, האוהדים יקבלו הטבות משמעותיות ויהיו שותפים בקבלת החלטות, מלבד החלטות מקצועיות״. 

ליוואי גרסיה (אורן בן חקון)ליוואי גרסיה (אורן בן חקון)

בנושא המקצועי, מאמן בית״ר ירושלים רוני לוי קיים אסיפת קבוצה לקראת המשחק של בית״ר מחר (שבת, 19:50) מול הפועל חדרה. באסיפה הראה המאמן לשחקנים קטעים נרחבים מהמשחק של בית״ר מול הפועל תל אביב וסיכם: ״הפסדנו לאחת הקבוצות הכי חלשות בליגה, הכל עבד לנו עד הפס האחרון״. אלירן עטר וחנן ממן צפויים להמשיך לקבל את חולצת ההרכב גם מול חדרה, דן איינבינדר וגארסיה ימשיכו להיעדר בשל פציעות.

הרכב משוער: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אנטואן קונטה, דיוגו ורדסקה, מקס גרצ’קין, עדי תמיר, עלי מוחמד, חנן ממן, פרדי פלומין, אלירן עטר ושלומי אזולאי.