לאחר ה-0:3 על מכבי נתניה, שהוריד לא מעט לחץ במועדון, בית”ר ירושלים תתארח ביום שבת ב-20:30 אצל סקציה נס ציונה, במטרה למנף את הניצחון על היהלומים ולחבר ניצחון שני ברציפות שסייע לחבורה מהבירה לטפס במעלי הטבלה.

לקראת ההתמודדות במסגרת המחזור ה-7 בליגת העל, מאמן בית”ר ירושלים, רוני לוי, דיבר היום (חמישי) במסיבת עיתונאים ובה שיתף בתחושותיו לקראת ההתמודדות. המסע”ת הועברה בשידור חי באתר ובערוץ ONE.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוני לוי: המטרה היא לייצר המשכיות

“אנחנו די בתחילת השנה, אם נסתכל על השבועות האחרונים אז ניצחנו את עירוני קריית שמונה ואת מכבי תל אביב בגביע, בליגה נכשלנו מולם ואז שוב ניצחנו בליגה את נתניה”, פתח את דבריו לוי. “המטרה היא לייצר המשכיות ורצף, חשוב לנו לעשות את ההמשכיות גם במשחק הקרוב אבל מודעים לכך שהיריבה טובה ותחפש ניצחון אבל נעשה את העבודה שלנו”.

מקס גרצ'קין ורוני לוי (נעם מורנו)מקס גרצ'קין ורוני לוי (נעם מורנו)

הבדלי התקציבים בין הקבוצות: “תקציבים לא משחקים כדורגל, כדורגל זה 11 נגד 11 ומי שטוב יותר ינצח, אני מקווה שנשחק טוב וקבוצתי כמו במשחק האחרון ונדע מצוא את הנוסחה לניצחון, מאמין שגם נעשה את זה”.

היריבה: “ראינו את נס ציונה בגביע הטוטו ואני מכיר את עמיר תורג’מן, הוא משחק התקפי וחיובי, הם לא מסתגרים, אם ניתן להם לשלוט במשחק זה מה שהם יעשו. נצטרך למצוא פתרונות לכל סגנון משחק, נדע לנטרל את התקפות המעבר אבל לא יודעים איך יתפתח המשחק, נגיב בהתאם לאיך שהוא יתפתח”.

עמיר תורגמן (עמרי שטיין)עמיר תורגמן (עמרי שטיין)

מצבו של עידן ורד: “הוא נסע לבדיקה בבריטניה, זה תהליכים שלוקחים זמן, לצערנו זה לוקח יותר מדי זמן והוא חשוב לנו. הוא התחיל להתאמן כמעט באופן מלא ואני מקווה שתוצאות הבדיקה יהיו טובות והוא יחזור להתאמן”.

סדרת החינוך אותה עובר פלומין: “אף אחד לא עובר סדרת חינוך, פרדי הגיע לעונה עם הרבה מוטיבציה, רצון והשקעה. לא תמיד הכל הולך אבל הוא שחקן חשוב וחיובי מאוד עבורנו. שחקנים לפעמים טועים אבל התפקיד שלנו בצוות זה לתקן אותם ולהסביר להם מה נכון. קונטה שחקן חשוב ורציני ואני סומך עליו שהוא ישלוט בעצמו ויתנהג כמו שצריך”.

פרדי פלומין יחד עם אנטואן קונטה (חגי מיכאלי)פרדי פלומין יחד עם אנטואן קונטה (חגי מיכאלי)

ספסולו של אנתוני וארן: “יש מקום ל-11 שחקנים, הוא שחקן טוב ואם נראה לנכון שהוא צריך לפתוח אז הוא יפתח, ואם עדיף שיעלה מהספסל אז כך יהיה. העונה ארוכה ואנחנו צריכים את כולם בכושר טוב. אני בטוח שהוא יהיה שם כשנצטרך אותו".

מגן הקבוצה, מקס גרצ’קין, דיבר על המעבר לבירה: “המעבר הזה היה מאוד מרגש מבחינתי, התאקלמתי מהר כי יש קבוצה טובה, אווירה טובה ואנשים טובים. הרגשתי בית”רי מהרגע הראשון שהגעתי לפה. אנחנו נהנים מכדורגל, זו תחילת עונה, אנחנו עובדים טוב באימונים כדי ליצור בסיס של שיטת משחק, אני מאמין שעם הזמן נביא את זה לידי ביטוי בתוצאות”.

מקס גרצ'קין (נעם מורנו)מקס גרצ'קין (נעם מורנו)

עוד אמר: “כבוד עבורי לשחק במועדון כזה ואני מבין זאת מאימון לאימון, אני מנסה לשדרג את עצמי ולהתקדם. יש לנו משחק חשוב לפנינו ואנחנו עושים מאמצים להגיע מוכנים מכל הבחינות. בכדורגל הכל יכול לקרות, אנחנו נעשה הכל כדי להביא שלוש נקודות. בית”ר זה מועדון גדול, כשחקן שהיה בצד השני אתה מגיע במוטיבציה נוספת למשחק כזה. היום כשאני פה אני רואה שכל משחק נגדנו זה מלחמת עולם, אנחנו מתכוננים לכל יריבה בצורה הטובה ביותר שאפשר”.