אחרי לא מעט שינויים בסגל, בית”ר ירושלים פתחה את עונת 2019/20 הערב (ראשון) עם 0:0 ביתי מול הפועל באר שבע של ברק בכר. למרות שהגיעה ללא מעט מצבים, החבורה מהבירה לא השכילה למצוא את הרשת והסתפקה בנקודה.

מאמן הירושלמים, רוני לוי, סיפר עם סיום ההתמודדות: “מאוכזב, הגענו למספיק מצבים להכריע, לא השכלנו לנצל מצבים. מרוצה מהגישה ואופטימי. אני חושב שוארן שחקן שיודע לתת שערים גם אזולאי והשאר, לא הייתה רגל מסיימת היום, הם עשו את זה בעבר ויעשו את זה בעתיד”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: ״לבית״ר ההתקפה הטובה בליגה״

היכולת של קבוצתו על כר הדשא: “משחק ההגנה היה טוב, אני חושב שבהרבה מקרים הוא היה טוב. היו קטעים של משחק מעבר ואת זה אני פחות רוצה. הגענו למצבים של אחד על אחד ולא ניצלנו אותם אחרי שמצאנו אותם חשופים”.

רוני לוי ואופיר קריאף (אורן בן חקון)רוני לוי ואופיר קריאף (אורן בן חקון)

“יש לנו הרבה שחקנים עם יכולת אישית טובה, להכיר אחד את השני ולשחק על עיוור זה מה שאין לנו כרגע. היינו קצת חשופים להתקפות מעבר, אני אוהב כשהמשחק יותר מאוזן ויש פחות שטחים לשתי הקבוצות, יש עוד הרבה עבודה, הוסיף המאמן של הקבוצה מהבירה.

שלומי אזולאי עם הכדור (חגי מיכאלי)שלומי אזולאי עם הכדור (חגי מיכאלי)

העובדה שגדי קינדה משחק בעמדה של אוחנה שפצוע וייעדר לתקופה ארוכה: “קינדה שחקן מאוד מוכשר, הוא יותר קשר, הוא פחות ‘10’ מאוחנה. נאחל למיכאל החלמה מהירה, היה לי את העונג לאמן אותו, הוא מאוד מקצוען ומרשים באימונים, זו אבדה גדולה”.

התחושות מהמשחק: “ה-90 דקות נותנות סיבה לאופטימיות, אנחנו קבוצה חדשה וייקח זמן להתחבר, כמו שזה נראה עכשיו אני מאוד אופטימי”.

אופיר קריאף אמר: “היה חסר גרוש ללירה. תיקו נגד ב”ש בבית, זה גם בסדר. אני אוהב לשחק יותר בקישור, אך עשיתי את עבודתי במטרה לעזור לקבוצה. בשלב הזה לא נכון להגיד את המילה אליפות, אנחנו רוצים להתקדם ממשחק למשחק ולהשיג את המטרות שהצבנו לעצמנו. אנחנו רק בתחילת העונה, נתקדם לאט לאט ונראה מה יהיה בהמשך”.