בעוד תמונת ההרכב של נבחרת ישראל החלה להתבהר לקראת המשחק מול צפון מקדוניה מחר (חמישי) ב-21:45 באצטדיון טוטו טרנר, החניכים של אנדראס הרצוג שמעו ממנו כמה וכמה הערות טקטיות באסיפה הקבוצתית שעסקה בנבחרת וכמובן ביריבה.

על נבחרת צפון מקדוניה ועל הדרכים להתמודד איתה אמר הרצוג: "זו נבחרת מסוכנת, נהיה חייבים לשחק מהר וללחוץ חזק כדי לנצח אותה", כאשר הדגים לשחקניו מהיכן לתקוף. כמו כן, הוא הזהיר את שחקניו מפני אליף אלאמס, הכישרון הגדול של האורחים שעבר בקיץ מפנרבחצ'ה לנאפולי ("הוא מסוכן וטכני") וגם ציין את אזגיאן אליוסקי, המגן-קשר השמאלי מלידס יונייטד ואניס בארדי קשרה המרכזי של לבאנטה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוין: שואפים להגיע הכי רחוק שאפשר

בנוסף, בנבחרת ישראל דיברו על כך שהנבחרת הצעירה של צפון מקדוניה העפילה לפני שנתיים לאליפות אירופה עד גיל 21 ביחד עם אקס מ.ס אשדוד המאמן בלגויה מילבסקי, שהוביל אותה להישג האדיר, כשההעפלה הייתה על חשבונה של צרפת עם אוסמן דמבלה, קורנטן טוליסו ואחרים. הדגש היה על כך שחלק נכבד מהסגל כיום היווה את הבסיס לסגל המוכשר ההוא.

אנדי הרצוג ושחקני נבחרת ישראל באימון (רדאד ג'בארה)אנדי הרצוג ושחקני נבחרת ישראל באימון (רדאד ג'בארה)

לקראת המשחק, המנהל הטכני של נבחרות ישראל, וילי רוטנשטיינר, שוחח עם השחקנים בעצמו ואמר להם: "תאמינו בעצמכם. אפשר לעשות משהו גדול אם ננצח את צפון מקדוניה, ואנחנו רוצים לנצח את המשחק הזה".

בתוך כך, שחקנים בנבחרת ישראל שיבחו את שיתוף הפעולה בין מאמן הכושר של הנבחרת, ערן שדו, לאחראי החדש על הכושר הגופני, יאן בנג'מין קוגל, וציינו כי השילוב ביניהם מועיל להם מאוד בהכנה הנוכחית לקראת צמד המשחקים ובהתכנסות קצרה יחסית, בטח ביחס לתקופה עם ריקרדו פרוייטי האיטלקי. אותם שחקנים ציינו כי קוגל לא מרבה לשוחח עמם מחוץ לכר הדשא, אבל בזמן האימונים מרבה להדגים וכי הם התרשמו ממנו ומהידע הגדול שלו.

אלמוג כהן ומונס דאבור באימון נבחרת ישראל (רדאד ג'בארה)אלמוג כהן ומונס דאבור באימון נבחרת ישראל (רדאד ג'בארה)