מכבי תל אביב אמנם נעצרה הערב (שני) מול בית”ר ירושלים בטדי, אבל בהתחשב בעובדה שגם מכבי חיפה מעדה והפער הגדול בין האלופה לירוקים, 0:0 נגד הקבוצה מהבירה בחוץ זו בכלל לא תוצאה רעה עבור החבורה הדוהרת בצהוב כחול. הפער בפסגה מהמקום השני נותר 12 נקודות גם בסיום המחזור ה-29.

מאמן מכבי ת”א, ולדימיר איביץ’, אמר אחרי המשחק: “אני לא מודאג, יריבה חזקה ומשחק קשוח, לא שיחקנו כמו במשחק הקודם אבל זה קורה, שיחקנו שני משחקים אינטנסיביים והיום היה קשה, אני לא מודאג אבל צריכים לדבר, היום לא התחלנו את המשחק כמו שרצינו ואחרי זה היה קשה לארגן את השחקנים והמרווחים, במשחקים הבאים נעשה את זה”.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדי מכבי ת"א מתפרעים ברחובות ת"א

הקושי להבקיע: “היו לנו מצבים, לבית”ר היו יותר, אבל זה הכדורגל. גם בפעם שעברה שלא כבשנו זה היה מול בית”ר? לא ידעתי”.

ולדימיר איביץ' (אורן בן חקון)ולדימיר איביץ' (אורן בן חקון)

היחס של השופטים לשכטר: “אם שואלים אותי את זה, זה אומר שכולם צריכים לחשוב על זה. אני לא רוצה לדבר, דיברתי על כך בשנה האחרונה, זאת לא העבודה שלי”. 

איתי שכטר (אורן בן חקון)איתי שכטר (אורן בן חקון)

שרן ייני אמר בסיום: “זה לא משחק שמאפיין אותנו, היה משחק רגוע ושקט, לא הגענו להרבה מצבים ובית"ר כן הגיעה, חבל, רצינו להמשיך ברצף הניצחונות שלנו. ציפינו למשחק שונה מבית"ר, ציפינו שהם ילחצו והם הלכו אחורה, לא ציפינו לזה, ניסינו לעשות התאמות וזה לא הספיק, נפיק מזה לקחים. סימן לעייפות? יכול להיות, אבל היה לנו לו"ז נוח יחסית לאחרות, עכשיו היה לו"ז טוב והאליפות לא באה לידי ביטוי”. 

ליוואי גרסיה חולף על פני שרן ייני (אורן בן חקון)ליוואי גרסיה חולף על פני שרן ייני (אורן בן חקון)