אחרי שראו את מכבי ת”א מנצחת אתמול, מכבי חיפה ובית”ר ירושלים שייפגשו הערב (ראשון, 20:15), יודעות שאסור להן לאבוד נקודות אם עוד יש להם איזושהי תקווה להתחרות בצהובים העונה, ונראה שהאווירה הולכת ומתחממת לקראת המשחק המסקרן.

במכבי חיפה התעוררו הבוקר לכתובות נאצה שרוססו בגרפיטי על מתקן מגרשי האימונים של הקבוצה בקצף, שם נכתב בין היתר: “לה פמיליה היו כאן”, “יום ראשון המוות שלכם”, ו-”בית”ר ירושלים עד המוות”.

גרפיטי בקצף (דורון בן דור)גרפיטי בקצף (דורון בן דור)

בכלל, המשחק הערב צפוי לספק לא מעט אמוציות, כשכמובן אי אפשר להתעלם מנושא יוסי בניון, המנהל המקצועי של בית”ר ירושלים, ששוב חוזר לסמי עופר, אחרי שספג קריאות בוז במשחק השלום בו נטל חלק נגד נבחרת ברזיל, וגם הערב יזכה לקבל פנים “חמה” מהקל הירוק, שם יש רבים שלא סלחו לו על העזיבה אחרי הזכייה בגביע המדינה.

תגובת בית”ר ירושלים: “לקראת המשחק הערב בסמי עופר מועדון בית״ר ״מילניום״ ירושלים קורא להתמודדות ספורטיבית והתנהלות מכבדת של כל הנוגעים בדבר - על המגרש ומחוצה לו”.

גרפיטי בקצף (דורון בן דור)גרפיטי בקצף (דורון בן דור)

מדוברות המשטרה (אשר) נמסר: “המשטרה פתחה הבוקר בחקירת חשד לריסוס כתובות נאצה במתחם אימונים של מכבי חיפה. הבוקר התקבל דיווח במשטרת ישראל בדבר ריסוס כתובות נאצה במתחם אימונים של מכבי חיפה , ככה"נ על רקע המשחק העתיד להתקיים הערב באצטדיון סמי עופר בעיר. בתוך כך, המשטרה פתחה בחקירת האירוע ואוספת בשעה זו ממצאים פורנזים ואחרים מהזירה. כאמור, משטרת ישראל נערכת לקראת משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים שייערך באצטדיון סמי עופר”.