אחרי ההפסד להפועל תל אביב, בית”ר ירושלים חזרה לנצח אמש (שבת) עם 1:4 על הפועל חדרה, וסיפור המשחק היה, איך לא, חזרתו של עידן ורד שהשלים צמד שערים ובמועדון ציינו כי הקשר הצטרף רשמית לחנן ממן ואלירן עטר כחיזוק של חלון ההעברות של ינואר. 

בחדר ההלבשה השחקנים קיבלו את ורד בשירים והרבה בקבוקי מים שנשפכו על השחקן והשמחה על חזרתו של ורד לעניינים סחפה את כולם. “חיכיתי לרגע הזה”, אמר ורד לשחקנים עם היציאה של הקבוצה מנתניה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני בית"ר ועידן ורד חוגגים בחדר ההלבשה

הניצחון של הצהובים-שחורים הוריד את מפלס הלחץ בבית”ר אחרי ההפסד בטדי לקבוצה של ניר קלינגר. אחרי שבמהלך כל סוף השבוע דיברו על משה חוגג והתוכנית שלו למכור מניות של הקבוצה לאוהדים, רצו בצוות המקצועי לסיים את השבוע עם ניצחון ולשמור על הפער מהפועל באר שבע שדולקת אחרי בית”ר במאבק על המקום השלישי נכון. “היינו חייבים לנצח כדי להחזיר לעצמנו את הביטחון”, אמרו השחקנים. 

ביום חמישי הקרוב יחשוף חוגג באופן רשמי את התוכנית המלאה שלו בנוגע לצירוף האוהדים ל”מועצת המנהלים” של המועדון, השאיפה היא להגיע לכמות של כ-30,000 אוהדים שיצטרפו למהלך, כפול מכמות המצטרפים לתוכנית הבית”ריסט שהושקה בשנה שעברה. 

עידן ורד חוגג עם שחקני בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)עידן ורד חוגג עם שחקני בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)

היום (ראשון) יחליטו בבית”ר היכן לארח את שני משחקי הרדיוס שקיבלה הקבוצה, כשבמועדון החליטו להתייעץ גם עם השחקנים וגם עם הצוות המקצועי בנושא, כשהאופציות: בלומפילד, טרנר או נתניה. ההחלטה תלויה גם במכבי חיפה ובזהות האצטדיון בו היא תארח את הרדיוס שלה מול הפועל ב”ש, בהיעדר אצטדיונים שיכולים להכיל כמות כזו של אוהדים.