בית”ר ירושלים קיוותה הערב (שני) למנף את הניצחון הגדול על מכבי חיפה גם מול הפועל תל אביב בטדי, אולם הקבוצה מהבירה נכנעה 1:0 ולא הצליחה לצמק מהירוקים את הפער שעומד כעת על 9 נקודות. הצהובים-שחורים התרחקו משמעותית מהמקום השני ואפשרו להפועל באר שבע להתקרב עד כדי שתי נקודות מהם.

בסיום המשחק, מאמן הקבוצה, רוני לוי, אמר: “נכנסנו לא טוב למשחק, הפנדל ממה שראיתי היה קצת בספק, רדפנו אחריהם ולא מצאנו פתרונות, שלטנו אבל לא הגענו למספיק מצבים וזה הפסד כואב. דרשנו מהשחקים בחצי לשחק יותר מהר ולדייק במסירה האחרונה, הגענו הרבה פעמים לפס האחרון ולבעיטה ולא היינו מדויקים. ניסינו להכניס שחקנים התקפיים שמסוגלים לאיים, אבל לצערי זה לא הספיק”.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלינגר: לא צריכים להתנצל בפני אף אחד

“אמרתי לשחקנים להיות יותר רגועים ושקטים במחצית, להניע בסבלנות, לפעמים בטדי עם הקהל הנפלא שהיה היום חלק מהשחקנים שהם קצת יותר חסרי ניסיון אולי קצת חששו מהמעמד. עלי מוחמד? הוא לא התלונן והרגיש בסדר. משחקים מהסוג הזה שהקבוצה מצופפת והולכת אחורה זה מאוד קשה, לפעמים צריך לעשות הברקה, לא חושב שאחד היה בולט לרעה ואחד לטובה, זה היה קבוצתי שפחות היינו טובים היום. צריך לדעת לא לקבל גול ממצב נייח ולרדוף אחרי היריבה”.

“ממן ועטר חדשים, לפעמים התיאום מקדימה דורש זמן, נעבוד על זה שהקשר יהיה טוב יותר ושנעשה את הפעולות ההתקפיות בצורה טובה יותר. מגיע לקהל הרבה מחמאות, מגיע לקהל מחמאות וחבל לי שאכזבנו אותם, מקווה שנפצה במשחקים הבאים”.

שלומי אזולאי מאוכזב (אורן בן חקון)שלומי אזולאי מאוכזב (אורן בן חקון)

חנן ממן סיפר: “דווקא אחרי שבוע שעבר ששיחקנו טוב הקהל הגיע והאווירה הייתה מדהימה, זו הייתה זכות גדולה להיות חלק מזה. מבאס שהפסדנו. לא הגיע לנו להפסיד, לפחות תיקו. הפועל לא הגיעה ליותר מדי, לא אוהב את דיבורי VAR, יש לנו עוד מטרות, לשמור על המקום השלישי וגביע. אנחנו אופטימיים”.

הקושי לשחק מול הצפיפות: “תמיד קשה לשחק ככה ולא משנה מי היריבה, מקווה שנגיע בפלייאוף ויהיו קבוצות  שיבואו לשחק כדורגל. אני ואלירן עטר עוד מתחברים לאט לאט, אנחנו קבוצה טובה”.

אלירן עטר מאוכזב (אורן בן חקון)אלירן עטר מאוכזב (אורן בן חקון)

הקדנציה השנייה בבית”ר: “לא מרגיש לחץ, אני אוהב שמצפים ממני ואני צריך לדבר רק על המגרש. מקווה שכבר במשחק הבא אכבוש או אבשל ויהיה ככה יותר קל. נשיג את הכרטיס לאירופה, הקהל נשאר ועודד כל המשחק וזה מראה ששיחקנו טוב והוא היה איתנו”.