בעוד זמן קצר זה ייצא לדרך. אל כר הדשא בקור של טדי יעלו בית”ר ירושלים ומכבי חיפה לקרב צמרת לוהט, בו הקבוצה של מרקו בלבול תקווה לצמק את הפער ממכבי תל אביב ל-3 נקודות, בעוד החבורה מהבירה תנסה לברוח מהפועל ב”ש ולהוריד את ההפרש מהירוקים שבמקום השני.

19:00: הכול מוכן ומזומן להתמודדות ומאמני הקבוצות פרסמו את ההרכבים. מי שיערוך הופעת בכורה בקבוצתו החדשה הוא אלירן עטר שהגיע ממכבי תל אביב, כאשר גם חנן ממן שעבר מב”ש יעלה ב-11 ובכך ילבש שוב צהוב-שחור לראשונה מאז עזב ב-2015. מנגד, מקסים פלקושצ’נקו שוב קיבל את הקרדיט ממרקו בלבול ויפתח, בעוד דולב חזיזה ימתין על הספסל יחד עם ירדן שועה. ההרכבים לפניכם.

בית”ר ירושלים: איתמר ניצן, אנטואן קונטה, דיוגו ורדסקה, מקס גרצ’קין, שי קונסטנטין, עלי מוחמד, אופיר קריאף, חנן ממן, פרדי פלומין, אלירן עטר ושלומי אזולאי.

מכבי חיפה: ג’וש כהן, ארנסט מבוקה, טרנט סיינסבורי, עופרי ארד, סאן מנחם, נטע לביא, יובל אשכנזי, מקסים פלקושצ’נקו, צ’ירון שרי, יאניק ווילדסחוט וניקיטה רוקאביצה.

18:30: אוהדי בית”ר ומכבי חיפה החלו להיכנס לאצטדיון טדי וצובעים את היציעים בצבעי ירוק-צהוב לקראת שריקת הפתיחה בעוד כשעה וחצי.