קפטן בית"ר ירושלים, דן איינבינדר, ייעדר ממשחק הקבוצה הערב (שני) ב-20:15 מול מכבי חיפה בגלל פציעה. בבית"ר קיוו שהקשר יהיה כשיר, אך באימון המסכם התברר שהשחקן לא יעמוד לרשות רוני לוי והצוות המקצועי. איינבינדר יעבור בדיקת MRI כאשר יש חשש לפגיעה בברך ובמועדון מודאגים מפציעתו.

שחקני הרכש, חנן ממן ואלירן עטר, צפויים לפתוח בהרכב של רוני לוי, שייחסר גם את ליוואי גרסיה המוצהב, שגם כך פצוע. בית"ר תתכנס לפני הצהריים ותצא למלון עד ליציאה לאצטדיון טדי למשחק.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוני לוי: רוצים לשחק טוב בבית שלנו

במועדון יש אכזבה גדולה מקצב מכירת הכרטיסים לאוהדי הקבוצה ומאחר ומזג האוויר בירושלים בשעת המשחק צפוי אף להיות מתחת לאפס ובמועדון נערכים בהתאם לטמפרטורה שצפויה לעמוד על מינוס מעלה, בקבוצה לא סבורים שתהיה פתאום התעוררות ברכישת הכרטיסים.

אלירן עטר (אורן בן חקון)אלירן עטר (אורן בן חקון)

עד כה נמכרו 450 חבילות טריפל לשלושת משחקי הבית של הקבוצה למשחקים מול מכבי חיפה, הפועל תל אביב ומ.ס אשדוד, בנוסף לעוד 1,500 כרטיסים בודדים, כאשר יש לקבוצה 8,800 מנויים שברור שלא כולם יגיעו למשחק, לאחר שכפי שחשפנו ב-ONE, רק 40% מהמנויים מגיעים למשחקי הבית האחרונים של בית"ר ירושלים.

חנן ממן באימון (דוברות בית''ר ירושלים)חנן ממן באימון (דוברות בית''ר ירושלים)

מנגד, צפויים להגיע למשחק כ-6,000 אוהדי מכבי חיפה. בבית"ר לא מצליחים לפצח עדיין מדוע אוהדי בית"ר לא מגיעים למשחקי הבית, שברור לעובדה שרק 14% מהמנויים מתגוררים בירושלים יש השפעה גדולה על כך. בנושא אחר, הקבוצה הירושלמית תעמוד לדין על האירועים בהפסד להפועל כפר סבא במושבה, כשבדוח נכתב – 2 כוסות פלסטיק נזרקו לעבר כר הדשא מצד אוהדי הירושלמים.

אוהדי בית"ר ירושלים (אורן בן חקון)אוהדי בית"ר ירושלים (אורן בן חקון)

הרכב משוער: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, דיוגו ורדסקה, אנטואן קונטה, מקס גרצ'קין, עלי מוחמד, אופיר קריאף, חנן ממן, פרדי פלומין, אלירן עטר ושלומי אזולאי.

לוי: בשבוע וחצי קילקלנו חודשיים וחצי טובים

רוני לוי אמר בפתח דבריו במסיבת העיתונאים לקראת המשחק על הרכש שהגיע בינואר: “מדובר בשני שחקנים מנוסים, מאוד איכותיים בהתקפה שנותנים מספרים טובים והם יוכלו לעזור לנו. אלירן עטר? אני כמאמן יש לי את הדרישות המקצועיות שלי מהשחקנים, לפעמים לוקח זמן להתחבר ולעשות מה שאני דורש. בהתחלה זה הלך לו קשה במכבי חיפה, אבל אחר כך זה התחבר וזכינו ביחד בגביע המדינה. השחרור של אנתוני וארן? זה הסגל שלנו ואנחנו יוצאים איתו להמשך”.

הרצון להמנע מהפסד שלישי ברצף: “קילקלנו לעצמנו חודשיים וחצי טובים מאוד, אבל אנחנו אופטימיים, רוצים לשחק טוב בבית שלנו. הקהל? אני לא חושב שהוא מחפש אותי, אני מבין אותו שהוא רוצה שהקבוצה שלו תנצח, זה לא קיים רק פה ואני מקווה שניתן לקהל שלנו סיבות ליהנות מהקבוצה שלו. סף השבירה? כשקיבלנו את השער השני מהפועל כפר סבא לא הורדנו את הראש, אבל לצערי לא חזרנו. יש לנו עוד מה לשפר ולהתמודד עם מצבים קשים, אנחנו תמיד שואפים להיות טובים יותר”.

רוני לוי (נעם מורנו)רוני לוי (נעם מורנו)

עוד אמר: “קונטה חרג וקיבל אדום מיותר, אבל לדעתי החמירו איתו כי הוא חמד של בחור, אדם מקסים ואין סיבה להרוג אותו. אני הראשון לומר לשחקן אם הוא מתנהג לא טוב. מזג האוויר? קצת קר, אבל השחקנים יעשו מה שיוכלו, ננסה לתקן. הפציעות? איתמר ניצן יהיה בסגל, דן איינבינדר לא ישחק”.

מקס גרצ’קין אמר בנוגע לטמפרטורה הנמוכה הצפויה: “שטויות, כשמתחיל המשחק לא חושבים על הטמפרטורה גם אם זה -15 או 40. המשחק הוא דינמי ויש מומנטומים, אבל איבדנו את היתרון במשחק האחרון ולצערנו לא הצלחנו להפוך את התוצאה. אנחנו מנסים להשתפר מאימון לאימון ולשאוף קדימה. הקהל? אני מודע שמזג האוויר יהיה לא פשוט, אבל אני מבקש ממנו להגיע כדי שנשמח אותו, זה מגיע לו. אלו הרגעים שאנחנו משחקים בשבילם. הצירוף של חנן ממן ואלירן עטר? מהמעט שיצא לי להכיר אותם הם בחורים נהדרים ותוספת כוח משמעותית, רואים אותם באימונים ואני בטוח שנהנה מהם”.

מקס גרצ'קין ורוני לוי (נעם מורנו)מקס גרצ'קין ורוני לוי (נעם מורנו)

איך לצאת מהתקופה הגרועה: “היו לנו חודשיים וחצי מצוינים שעשינו בהם את העבודה כמו שצריך, אבל עכשיו פחות הולך. הגדולה שלנו כמקצוענים היא לצאת מזה לדרך חדשה ולעשות דברים טוב יותר”.