בתום משחק קצבי בטדי, הפועל באר שבע ובית”ר ירושלים נפרדו ב-0:0 במחזור הפתיחה של עונת 2019/20 בליגת העל. הדרומיים נותרו בעשרה שחקנים לקראת דקות הסיום כאשר בן ביטון הורחק, והמארחת לא הצליחה לנצל זאת כדי להשיג הכרעה. בסיום ההתמודדות, מאמן ב”ש, ברק בכר, שיתף בתחושותיו.

“אנחנו תמיד רוצים לנצח אבל זה בסדר עם איך שהתפתח המשחק כשקיבלנו את האדום”, אמר בכר והוסיף. “דווקא הגענו למצבים אחרי ההרחקה, אך לא לספוג נגד קבוצה כמו בית”ר שיש לה איכותיות זה חיובי. התחלנו טוב את המשחק במטרה לשדר שבאנו לנצח, אבל לצערי העייפות באה לידי ביטוי והכריעה, השחקנים סחטו את עצמם. סך הכול תוצאה כזו בטדי זה בסדר”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: ״לבית״ר ההתקפה הטובה בליגה״

עוד אמר: “לא עשיתי יותר מדי שינויים מהמשחק הקודם כי האמנתי שזה ההרכב הכי חזק, זה לא הלך אבל הצלחנו לשמור על שער נקי שזה חשוב. לצערי הייתי צריך לעשות חילוף כפוי עם מיגל ויטור. הוא עשה השנה הכנה כמו שצריך, נפצע בקייראט בגלל זעזוע מוח ואחרי זה לא התאמן מסודר וזרקנו אותו לשני משחקים אינטנסיביים, לקחנו בחשבון שזה יכול לקרות ולעלות לנו בחילוף בהמשך”.

המטרה לעונה: “המשימה היא ליצור קבוצה טובה אחרי שנה פחות טובה שעברה עלינו, להוציא את המשחק האחרון בפיינורד נראינו טוב באירופה. יש לנו רצון לחזק את הקבוצה בעוד שחקן או שניים. יש פה תשעה שחקנים חדשים וזה לא מובן מאליו, יש עוד הרבה עבודה, נביא רק שחקנים שיחזקו אותנו. יש פה קבוצה מצוינת ואני רוצה כל משחק לעשות את המקסימום, לא אצא בהצהרות על אליפות”.

שלומי אזולאי עם הכדור (חגי מיכאלי)שלומי אזולאי עם הכדור (חגי מיכאלי)

האם יש טראומה מהעונה שעברה: “אין שום טראומה, עונה אחת פחות טובה לאחר שנים טובות זו לא טראומה. בנינו קבוצה חדשה ויש עוד כוונה לחזק. עלינו יותר התקפיים הפעם, עדיין יש עוד הרבה עבודה, אני לא משתמש בתירוצים אבל החבר’ה היו עייפים. ניסינו לעשות שינויים, נאגור כוחות כי יש לנו משחק בחמישי וננסה לעשות משחק טוב. ביום ראשון שוב ליגה, כך שנצטרך לחלק את הכוחות. לאחר מכן יש פגרה לנוח ואולי שם נביא שחקן או שניים”.

הקרדיט לחוסה אנחל קריו על חשבון בן שהר: “אנחנו נמצאים באימונים, רואים דברים ויש את השיקולים שלנו. בן שהר נכנס מצוין למשחק כמחליף ואנחנו רוצים שימשיך ככה. יש פה שחקנים שנותנים הכול, רצינו ללמוד מהעונה שעברה, ליצור משהו אחר. אני נהנה מהאווירה ואנחנו מנסים לשפר את הפן המקצועי”.

מיגל ויטור מול ליוואי גארסיה (חגי מיכאלי)מיגל ויטור מול ליוואי גארסיה (חגי מיכאלי)

קשר הקבוצה, רמזי ספורי, הוסיף: “אני חושב שהיה משחק קשה עבורנו, כי יש לנו את המסגרת האירופית ושחקנים נתנו מאה אחוז שם כך שלהגיע למשחק כזה נגד בית”ר, שהיא קבוצה מעולה זה לא קל. אני חושב שזה נותן לנו סיבה להיות מרוצים, אני לא בא לתרץ בגלל העומס, כל שחקן רוצה לשחק באירופה. יש עוד הרבה מה לשפר, יש לנו 9 שחקנים חדשים בקבוצה ורובם בהרכב, לוקח זמן להתגבש ולהבין מה שהמאמן דורש”. 

הבחירה להגיע לב”ש: “זה מאחורי כבר, אני לא מתייחס להפועל ת”א הם היסטוריה, אני מאחל להם הצלחה אבל אני בב”ש. מבחינה מקצועית עשיתי את הצעד הטוב יותר מבחינתי, כלכלית ומקצועית”.

רמזי ספורי עם הכדור (אורן בן חקון)רמזי ספורי עם הכדור (אורן בן חקון)