אם אחרי שני ניצחונות רצופים, בית”ר ירושלים של רוני לוי קיוותה להתקרב עוד יותר לעבר הצמרת הגבוהה של ליגת העל, הערב (ראשון) הצהובים-שחורים נעצרו עם 2:2 באצטדיון הי”א באשדוד וחזרו לקרקע כשניצלו בדקה ה-89 מהפסד כואב במיוחד בזכות שער של ליוואי גרסיה.

לוי המאוכזב אמר: “תמיד שואפים לנצח, המשחק ברח לנו וחזרנו פעמיים מיתרון של היריב. מצד שני היינו יכולים לנצח עם לא המשקוף בסוף, אך מסתכלים כבר קדימה. לא אהבתי חלק מהדברים כי אני מצפה ליותר, בחצי השני איבדנו את הסבלנות, כשגם היו דברים טובים. בכל אופן, אנחנו נמצאים בכיוון טוב. בסוף הרגשנו שהם נפלו מהרגליים ואנחנו דווקא הרגשנו טוב. אולי שלום אדרי היה צריך להיכנס קצת לפני, רק שימשיך ככה ביכולת הזו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: מאוכזבים, תמיד רוצים לנצח

משה אוחיון סיפר: “אם משחק כדורגל היה עד דקה 85 היינו מקום 2-3. בכל אופן, ככה אנחנו רוצים לראות את אשדוד כמו במחצית השנייה. הספיגות האלה הגיעו נטו מחוסר ריכוז, אבל זה הכדורגל. עוד היינו יכולים להפסיד בבעיטה למשקוף, אך שיחקנו די טוב במחצית השנייה. הסיבוב היה מוצלח, הייתה ירידה, אך חזרנו להציג יכולת טובה בתקופה האחרונה עם כדורגל שמח וכול הכבוד לכולם שעשו עבודה טובה”.