אין ספק שבבירה המתח לקראת משחקה של בית"ר ירושלים (ראשון, 20:15) מול הפועל ת”א בבלומפילד מורגש היטב. לא פחות מ-7,000 אוהדים ילוו את הצהובים-שחורים למשחק באצטדיון התל אביב המחודש, ויקוו לתוצאה טובה מול האדומים.

רוני לוי תירגל מספר אופציות להרכב הפותח, כאשר פרדי פלומין תורגל לסירוגין ב-11, טל בן חיים אוייש לצידו של דיוגו ורדשקה במרכז ההגנה ובחוד נראה כי שלומי אזולאי ימשיך כחלוץ הבודד. מי שאמור להיכלל בסגל אחרי היעדרות ארוכה הוא הקשר אופיר קריאף. גם גדי קינדה שהשלים שני אימונים ברציפות, צפוי להצטרף לסגל הצהוב-שחור ואף מועמד לפתוח בהרכב הפותח. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: מקווה שבסוף נהיה במקום גבוה יותר

סימן השאלה היחיד הוא סביב אנטואן קונטה. באימון הקבוצה ביום שישי קונטה לא התאמן והיום הצליח להשתתף רק בחלק מהאימון. במידה והמגן המצוין לא יוכל לשחק, מי שיפתח בעמדת המגן השמאלי הוא שי קונסטסטין. 

אחד השחקנים בקבוצה מהבירה אמר ל-ONE: ״יש פה שחקנים עם ניסיון שיודעים שלא משנה מה מצבה של הפועל תל אביב, תמיד קשה לשחק נגדם, בטח בבית שלהם. אנחנו מתעסקים בעצמנו ורוצים להחזיר את השקט לקבוצה אחרי ההפסד למכבי חיפה״.

אנטואן קונטה. עדיין בספק למשחק הלוהט מול הפועל ת"א (רדאד ג'בארה)אנטואן קונטה. עדיין בספק למשחק הלוהט מול הפועל ת"א (רדאד ג'בארה)

הרכב משוער: איתמר ניצן, מקס גרצקין, טל בן חיים, דיוגו ורדאשקה, שי קונסטנטין (אנטואן קונטה), עלי מוחמד, דן איינבנדר, גדי קינדה, פרדי פלומין (תמיר עדי), ליוואי גארסיה, שלומי אזולאי.