דריכות בבית״ר ירושלים לקראת המפגש המסקרן מול הפועל תל אביב ביום ראשון ב-20:15 בבלומפילד, כשבבית וגן יש תחושה חיובית לקראת המשחק מול האדומים של ניר קלינגר: ״הפועל נראים לא טוב ואנחנו חייבים לנצל את זה״, אמרו בקבוצה הירושלמית ל-ONE.

6,900 כרטיסים שהוקצו לאוהדי בית״ר נמכרו במכירה מוקדמת (נותרו מספר כרטיסים בודדים למכירה), מה שאומר שקופות האצטדיון עבור האורחים מירושלים לא יפתחו כלל ביום ראשון באצטדיון המחודש ביפו. מי שככל הנראה יחזור לסגל של רוני לוי אחרי פציעה ממושכת הוא הקשר אופיר קריאף, גם אנתוני וארן שהיה פצוע קלות חזר לשגרה ואף כבש שני שערים במשחק אימון מול קבוצת הנוער. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני בית"ר משתעשעים בחדר הכושר

סימן השאלה היחיד שנותר הוא לגבי גדי קינדה - על פי אנשי הצוות הרפואי, מחר תהיה אינדיקציה טובה יותר לקבוע האם הקשר (שנפצע במהלך אימון נבחרת ישראל) יוכל לקחת חלק במשחק ביום ראשון. השחקן ערך חצאי אימונים במהלך השבוע ואם יצליח להשלים אימונים שלמים עד ליום ראשון הוא עשוי להיכלל בסגל. ״קינדה זה שחקן שמאוד חשוב במערך של רוני לוי, הרגשנו שהוא היה חסר לנו בסמי עופר, הלוואי ויהיה כשיר״, אמרו בבית וגן. 

ליוואי גרסיה, טל בן חיים ושי קונסטנטין (אורן בן חקון)ליוואי גרסיה, טל בן חיים ושי קונסטנטין (אורן בן חקון)

מבחינת ההרכב, נראה שרוני לוי ילך על טל בן חיים ודיוגו ורדשקה במרכז ההגנה, כשאור זהבי שנפצע בכף היד בספק למשחק אם כי בצוות המקצועי התחושה היא שהוא יכול להיכלל בסגל עם גבס על כף היד. כמו כן, פרדי פלומין שעבר סדרת חינוך בחודש האחרון מועמד גם כן לפתוח בהרכב, ההחלטה כאמור תתקבל במוצאי שבת לאחר האימון המסכם של הקבוצה. 

הציפייה מלוי והשחקנים היא לנצח את הפועל, לא פחות מזה. כל תוצאה מלבד ניצחון תתקבל באכזבה וזאת מכיוון שבית״ר איבדה גובה אחרי ההפסד למכבי חיפה ומה גם שנושא חיזוק הקבוצה בינואר תלוי במיקום של הקבוצה בעוד חודש, כשכולם רוצים להשאיר תקווה להגיע להישג העונה ולכן הפסד לאדומים מת”א יכול לפגוע מאוד בתוכניות של הקבוצה, שרוצה להגיע כמה שיותר גבוה בצמרת הליגה.