בית”ר ירושלים כבר חלמה לחזור למאבק האליפות בגדול אחרי רצף ניצחונות נאה, אך הערב (ראשון) הקבוצה של רוני לוי ספגה מהלומה רצינית בסמי עופר ונוצחה 3:1 בידי מכבי חיפה, שמצדה המשיכה את העונה המצוינת שלה ושמרה על הפער מהמוליכה והאלופה מכבי תל אביב.

לוי אמר: “הרגשה רעה מאוד. מכבי חיפה שלטה, אך היינו יכולים לעשות את ה-0:2 ולא עמדנו בלחץ. התחלנו טוב את המשחק ואחרי הגול הורדנו את הרגל מהגז והלכנו אחורנית. רציתי לצאת קדימה, אך עשינו את זה מעט מדי. יש זמן עד ינואר, נשתמש במה שיש לנו ואז נביא את מה שצריך, יכול מאוד להיות שנביא חלוץ. לא מחפשים תירוצים, גדי קינדה משמעותי בטח במשחק כזה, אבל לצערי לא היה לנו אותו”.

“זה הסגל שלנו, משחקים צעירים גם כי אין אופציות אחרות. ככה שלפעמים יש עליות וירידות, לכן יש הרבה עבודה להמשך הדרך. כרטיס לאירופה? לא ביום אחד בונים קבוצה שתתמודד על הכול, אך רואים את עצמנו באופציה טובה להגיע לאירופה ומאמין שנעשה את זה. לא עמדנו טוב היום, היינו צריכים לתת הרבה יותר בקצבים. זה תהליכים בקבוצה חדשה, ונגיע לזה”.

אורי מגבו מאוכזב עם שחקני בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)אורי מגבו מאוכזב עם שחקני בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)

דן איינבינדר הוסיף: “היינו יכולים לעשות את ה-1:2 אבל נלמד ממה שהיה ונשתפר קדימה. ההתרחקות מהצמרת? לפני המשחק לא התייחסנו לטבלה וגם עכשיו לא, אנחנו קבוצה חדשה, הרבה שחקנים צעירים ששיחקו בסמי עופר בפעם הראשונה, חלק מהשחקנים לומד את המועדון עדיין, עשינו רצף של ארבעה ניצחונות, היום הלך פחות טוב, צריכים לנוח בפגרה, יש כמה שחקנים פצועים שאני מקווה שיחזרו אלינו בריאים ושלמים ושנמשיך קדימה”.